Ve 12. kole krajského přeboru ve futsale dokázal poslední Reas Česká Lípa zatížit konto vedoucí Slavie TU Liberec osmi góly, ale byl přesto přestřílen a na druhou výhru si tak ještě musí počkat. V libereckém derby Alex porazil Pampuch. Interma jen remizovala s F.A.Zolemi B.

V předehrávce 22. kola vyhrál Jizeran Doubrava-Turnov nad FC Démoni Česká Lípa B 10:5 (5:3). Hosté přišli o vyloučeného Zelenku a Antoše.

Reas Česká Lípa - Slavia TU Liberec B 8:11 (3:5). Poslední Reas přivítal vedoucí Slavii a hosté za jedenáct minut vedli 3:0. Poté se osmělili domácí a snížili, nato však Slavia odpověděla dvěma brankami. Závěrečné slovo do poločasu měl Reas, který dvěma brankami korigoval na 3:5. Ve druhém poločase se dvakrát podařilo Reasu snížit na rozdíl jediné branky, ale zkušená Slavia TU vždy dokázala odpovědět a gólově odskočit. Branky: Kýček L. 3, Kýček D. 3, Lebduška, Chyna Jägr 4, Husák 3, Beránek Jan 2, Beránek Jaroslav, Kříž.

Dalmach Turnov B - Legnex Jablonec 9:2 (2:1). I když je výsledek jasný, ještě ve 34. minutě byl stav 2:2. Rozhodnutí přišlo v posledních šesti minutách, kdy Dalmach vstřelil pět gólů. Branky: Zdražil 3, Vítek 2, Pecka, Hanzl, Škréta, Čermák Jelínek 2.

Pampuch Liberec - Alex Liberec 4:7 (2:3). V liberecké derby zvítězili hosté, kteří si v prvním poločase uhájili jednobrankové vedení. Ve druhém poločase nejprve Pampuch vyrovnal na 3:3, ale vzápětí vedoucí branku Alexu vstřelil Lukáč. Ve 29. zvyšoval na 5:3 Mokošín. O minutu později za domácí snížil Bendák, ale z pohledu Pampuchu to byla poslední branka v utkání. Zato hostující Alex dokázal vstřelit ještě dvě branky a zvítězit. Branky: Soukeník, Bendák, Pekař, Broschinský Mokošín 3, Lukáč 3, Glaser.

TTNF Liberec - Jizeran Doubrava-Turnov 3:5 (0:1). Do poslední minuty to bylo vyrovnané utkání. Jedinou branku poločasu vstřelil hostující Nedošetko.

Druhá půle byla již na branky bohatší. Nejprve vyrovnal Mečíř a za minutu Michalík vstřelil vedoucí branku TTNF. Ve 28. bylo vyrovnáno Tvrdým. Šest minut před koncem na 3:2 dal opět domácí Michalík, jenže závěr patřil Jizeranu. Dvě minuty před koncem vyrovnal Bárta a v poslední minutě utkání na 4:3 pro hosty upravil Vrabec. Domácí se odhodlali ke hře bez brankáře, ale ovoce to nepřineslo. Naopak brankář Hyka přes celé hřiště upravil na konečných 5:3 pro Jizeran. Branky: Michalík 2, Mečíř Bárta, Vrabec, Hyka, Tvrdý, Nedošetko.

F.A. Zole Česká Lípa B - Inter Interma Liberec 6:6 (2:2). Předposlední F.A. Zole přivítali třetí Intermu. Domácí byli posíleni o Vojtěcha Brože a na jejich hře to bylo znát. Do vedení šla ale Interma, když si přihrávku srazil do vlastní sítě Burian. V 10. bylo vyrovnáno a ve stejné minutě již domácí vedli, když se dvakrát trefil Brož. Stejný hráč mohl završit hattrick, ale proti byl obránce Intermy, který míč z branky vyrazil. V 17. po nedovoleném zákroku Interma zahrávala přímý volný kop, ke kterému se postavil Soukup a střelou skrz zeď vyrovnal.

Hned v úvodu II. půle se trefil hostující Neumann a o minutu později Soukup zvýšil již na 4:2. Ve 27. završil hattrick Brož střelou z úhlu snížil na 3:4. Běžela 31. a k odraženému míči po střele se dostal Brož a srovnal na 4:4. O minutu později, po rychlém výhozu brankáře Brandy, Neumann dostal hosty do vedení. Ve 34. zahrávala Interma druhý pokutový kop, ke kterému se postavil Soukup a střelou k tyči završil svůj hattrick (4:6). Tři minuty před koncem domácí začali hrát power-play a dvakrát skórovali. I po vyrovnání hrála Lípa stále bez brankáře a 30 vteřin před koncem hostující brankář výkopem přes celé hřiště minul její branku. Domácí mohli zvítězit, když v čase 19:55 ztratil míč hostující Soukup, ale po rychlém brejku mířil Kuzněcov jen do brankáře. Branky: Brož 4, Kočí, Kuzněcov, vlastní Soukup 3, Neumann 2.