Polec sice prokázal oproti jarním turnajům určité zlepšení, ale to ani tentokrát nestačilo na postup z 1. kola. V mixu společně s Hájkovou (Proboštov) podlehli páru Chemičky Ústí n. L. Podobský – Láníková 14:21 a 17:21.

Blíže k postupu měl v soutěži dvouher, když podlehl Zischkovi (Super Stars Most) 18:21 a 16:21. Ještě blíž k postupu měl ve čtyřhře. Společně s Hrdličkou (Chemička Ústí n. L.) sice prohráli s dvojicí Slovanu Vesec Michal Jirásko – Antonín Kučera první set 14:21, pak druhý set otočili a zvítězili 21:17 a v posledním setu podlehli trochu smolně až v prodloužení 22:24.

Slatinská hrála čtyřhru společně s mladou Svobodovou (Goram Teplice) a po vítězství nad párem Hejčlová – Riegerová 2:0 postoupily do semifinále. Tam však už hladce podlehli pozdějším vítězkám Karochové a Lavičkové. Soutěž smíšených dvojic hrála Slatinská s Tiptou (Chemička Ústí n. L.). Nejprve porazili pár Ondřej Ilek – Ilona Mikezová (Slovan Vesec), a poté i pár Valter – Nová (Goram Teplice) vždy 2:0.

Semifinálový zápas pro dvojici Ondřej Klimeš – Kateřina Vacková (Slovan Vesec) už byl podstatně napínavější - Klimeš na kurtu jednoznačně dominoval a ani Slatinská a ani Tipta dlouho nemohli najít zbraň na jeho nátlakovou hru. Teprve ve druhé části zápasu začali Klimeše více prohánět, zpřesnili hru, zápas obrátili ve svůj prospěch a zvítězili tak 13:21, 21:15 a 21:15. I jejich finálový zápas s párem Baníku Most Hofman – Lavičková byl třísetový. V prvním setu prohospodařili v koncovce tříbodový náskok a podlehli 19:21, ale ve zbývajících setech se projevila jejich zlepšující se souhra a také ubývající síly Hofmana a Tipta s Slatinskou zvítězili 21:11 a 21:17.

Ve dvouhře Slatinská hladce procházela celým turnajem a postupně porazila Skuhrovou (Super Stars Most), Novou (Goram Teplice), Drtíkovou (Baník Most) a ve finále i Lavičkovou ze stejného oddílu, všechny 2:0. Celkovým vítězstvím si tak vybojovala nominaci na republikový turnaj GP A, který se bude konat 28. - 29. listopadu v Mostě.