Konkurence byla veliká, organizátorům se podařilo přilákat přední hráče krajského tenisu, z nichž je většina poměrně vysoko i v celostátním žebříčku. Mnozí hrají v zahraničí a také univerzitní ligu v USA. Čtyřhru (startovalo devět dvojic) již počtvrté vyhrál pár Mrkos, Rakušan (LTC Děčín), který porazil dvojici Kňourek, Kačín (Uhřiněves Praha) 6:2, 5:7, 6:3.

Bonbónkem a vyvrchlením turnaje bylo finále dvouhry mužů, jehož vítězem se stal Lukáš Gernát (LTK Liberec). Ten na cestě do finále vyřadil Rakušana, varnsdorfského Fischera, Habadu (Slavia VŠST Liberec). Ve finále porazil Petra Pospíšila (TK Mnichovo Hradiště) ve velmi napínavém zápase 6:4, 3:6, 6:2.

Vítěz turnaje měl v minulosti m. j. příležitost hrát přátelskou čtyřhru proti páru Borg, Noah, i když bohužel s nepříznivým výsledkem.

Vizitka Lukáše Gernáta (ročník 1982). Hrál za kluby Česká Lípa, Teplice, Bohemians a Olymp Praha. Absolvent 1. českého tenisového gymnázia v Praze u pana Šmída, nyní působí v LTK Liberec. Hraje v Německu, je trenérem dorostu, zvítězil na padesáti turnajích.