SKST Liberec A S.P.M. - EL Niňo Praha C 10:3

Body: Medek a Jahoda 3,5/3; Kodým 2/3; Macela 1/2.
Za hostující céčko nastoupili mladí reprezentanti Zatřepálek, Pinka, Svoboda a Zaspal. Domácí tým Liberce chtěl těžit ze své zkušenosti a nedat mladému celku šanci. Již v úvodu mohli jít domácí do vedení, ale Macela s Kodýmem neproměnili několik mečbolů a v koncovce prohráli. Hosté si drželi nerozhodné skóre jen do stavu 2:2, ale dále měli hru pod kontrolou domácí. Stav narůstal na 6:2, 6:3 až na konečných 10:3 pro domácí.

SKST Liberec A S.P.M. - EL Niňo Praha B 10:3

Body: Jahoda 3,5/3; Medek 2,5/3; Macela a Kodým 2/3.
Hosté nepřijeli v nejsilnější sestavě, když nechali odpočívat reprezentanta Vožického. Rozjetý domácí tým tak viděl šanci na možné vítězství. Utkání mělo shodný průběh jako předešlý duel. Hosté drželi naději jen v úvodu, kdy po nerozhodných čtyřhrách ještě Macela podlehl hrajícímu majiteli pražského týmu Špačkovi. Domácí však nasadili k trháku až na 8:2 a hosté byli bez šance. Kosmetická úprava skóre na konečných 10:4 již domácím nevadila.

Dvě domácí vítězství je katapultovala na třetí místo 1. ligy. „Vítězství jsou pro nás velmi důležitá. Chtěli jsme minimálně jednou zvítězit. Tento plán se nám podařilo ještě překonat, takže jsme maximálně spokojeni. Hráli jsme na hranici možností a celý tým podal výborný výkon,“ dodal kapitán týmu Medek.

Druhá liga: SKST Liberec B - Batesta Chodov A 10:3, SKST Liberec B - Františkovy Lázně A 10:4.