Matve Uherský Ostroh - SKST Liberec 10:2

Body: Medek a Jahoda 1; Macela a Kodým 0.

Utkání bylo od počátku jasně v režii domácích. První bod Liberce získal až za stavu 4:0 v souboji s Bojkem Jahoda. O překvapení se mohl postarat Kodým, který sebral Košťálovi první set v soutěži (doposud 33:0). soupeř si však utkání pohlídal a dovedl do vítězného konce. Domácí nadvládu narušil už jen Medek a korigoval tak konečný stav na 10:2.

ČSAD Hodonín - SKST Liberec 9:9

Body: Kodým 3; Macela, Jahoda a Medek 2.

Čtyřhry zvládli lépe domácí a k překvapení všech i úvodní dvouhry. Hostující opory Medek s Jahodou nestačily na své soupeře a když k tomu Macela nestačil na zkušeného Medveckého, vedli domácí 5:0. První body Liberce přidal Kodým těsnou výhrou se Skořepou a poté se konečně chytli Medek s Jahodou. Liberečtí pomalu srovnávali skóre, ale domácí stále měli vše ve svých rukou. Po výhře Skořepy nad Medkem v poslední sérii již měli jistou remízu. Macela, Jahoda ani Kodým ale v dalších utkáních nezaváhali a vybojovali velmi cennou remízu.

,,Tato utkání pro nás byla velmi obtížná. V Uherském Ostrohu jsme byli proti silnému soupeři téměř bez šance. Druhý den jsme po špatném začátku kolektivním výkonem dokázali utkání alespoň zremizovat. A s bodem z venku můžeme být spokojeni,“ dodal kapitán Josef Medek.