Mezi muži si nejlépe vedl na hrádeckých kurtech Tomáš Cakl, druhý nasazený hráč turnaje. Ve finále na něho čekal Tomáš Musil ze Severočeské tenisové. První set sice v tiebreaku Cakl prohrál, ale další dva sety s přehledem vyhrál dvakrát 6:2 a o vítězi bylo rozhodnuto. Cakl postoupil do finále turnaje vcelku hladce, do semifinále totiž Jiří Fraenkl nenastoupil. Naopak Musil musel dost bojovat. Pátý nasazený hráč Jiří Šupol pořádně potrápil nasazenou trojku a zápas Musil vyhrál po bitvě dvakrát 6:4.

Finále dvojic bylo rozhodnuté bez boje a triumf si připsali Lubomír Majšajdr (LTK Liberec) a Hajátko. Ve finále se měli střetnou s Vojtěchovským (LTK Liberec) a Matěáskem, ale tito nenastoupili. V semifinále deblu mužů se utkala dvojice Matěásko – Vojtěchovský s Prokopem a Vögelim (oba LTK Liberec). První jmenovaný pár zvítězil po setech 4:6, 6:2 a pak soupeř vzdal.

Druzí semifinalisté Cakl – Vaculík proti Majšajdrovi s Hajátkem nabídli pohledný tenis, první set budoucí finalisté vyhráli 6:1 a druhý rozhodl až tiebreak – 7:6.

Mezi ženami potvrdila postavení v žebříčku Karolína Čechová, nasazená jednička prošla jabloneckou částí severočeského přeboru bez jediné porážky. Ve finále se měla utkat s partnerkou do deblu Markétou Trousilovou, ale ta kvůli zranění do zápasu nenastoupila. Čechová tak získala prvenství bez boje.

Trousilová si nejspíš sáhla na dno svých sil v semifinále proti Markétě Kořínkové z České Lípy. Sedmdesátou hráčku žebříčku totiž 186. Kořínková hodně potrápila. Trousilová dokonce první set ztratila v poměru 2:6, ale následující dva sety skončily 6:4 a 6:2. Druhá finalistka Čechová v semifinále vyprovodila Karolínu Stuchlou 6:1 a 7:6 (3).

Ve finále ženského deblu na sebe narazily dvojice Holanová – Melichárková a Čechová – Trousilová. Druhý jmenovaný pár, složený z první a druhé nasazené hráčky turnaje, potvrdil své kvality a zvítězil hladce ve dvou setech shodně 6:2. Jablonecko–liberecká dvojice Holanová s Melichárkovou tak skončila na druhém místě severočeského přeboru.