Ve Vršovicích si poprvé vyzkoušeli Klemm, Honzek a Steinbauer společnou soutěž juniorů a mužů. Nejlépe si vedl Klemm, který vybojoval 11. místo, 23. byl Honzek a 25. Steinbauer.

Mladší žáci a žačky se utkali o body Českého poháru na Moravě ve Šternberku. V soutěži mladších žáků se mezi 33 fleretisty umístili na 8. místě Chaloupka, 9. Hak a 23. Šilhán. Mezi mladšími žačkami si to o první místo rozdaly liberecké Němcová s Havlíčkovou. Němcová zvítězila a turnaj vyhrála.

Havlíčková získala velmi pěkné 2. místo. Devátá byla klasifikována Haková. Všichni si ještě tréninkově vyzkoušeli soutěž staršího žactva, která nebyla bodovaná v Čs. poháru. Mezi staršími se umístili 7. Hak, 14. Chaloupka a 21. Šilhán. V žačkách byla 6. Havlíčková, 8. Němcová a 10. Haková.

V Bělé pod Bezdězem se konal 2. ročník turnaje mladšího a staršího žactva v šermu kordem. Mezi 51 staršími žáky šermovali liberečtí Berčo a Plášil. Lepší výsledek vybojoval Berčo, který se dostal do elitní osmičky. V souboji o čtyřku prohrál s Balcarem z Teplic a umístil se osmý. Plášil byl klasifikován jako 19. Oba mají na lepší umístění, přidají-li více pohyblivosti a bojovnosti. Turnaj vyhrál s přehledem šermující Tim Gassan z německého oddílu Medizin Bautzen.