Do osmičky tak postoupili Matěj Chaloupka a Jiří Syřiště. V osmičce oba zvítězili a probojovali se až do semifinále, kde již na své soupeře nestačili a shodně obsadili velmi pěkné třetí místo. Mezi kadety tak zvítězil Zeman ze Sokola Brno. Celkově se tak umístili: 3. Chaloupka a Syřiště, 12. Hak, 15. Šimon a 20. Šilhán. V následující soutěži se k pěti kadetům, kteří si zašermovali mezi juniory, přidal ještě Romuald Klemm, který ve skupině všechny své zápasy vyhrál a byl tak v průběžném pořadí po skupinách jako druhý. V 1. kole z Libereckých vypadl Syřiště a ostatní postoupili do eliminace, kde kromě Chaloupky prohráli, a to i Klemm, který si začátek zápasu s ostravským Haladejem nechal utéct a přes mohutný finiš již ztrátu nedohonil a prohrál 12:15. Umístil se tak jako devátý. V osmičce pak obsadil pěkné sedmé místo Chaloupka a další z Lokomotivy byli: 13. Hak, 14. Šimon, 17. Šilhán a 20. Syřiště. Celkovým vítězem se stal suverénní Lasak z Ostravy.

Na Podbezdězském kordu v šermu žáků kordem startoval z liberecké party mladých kordistů pouze Ondřej Melichar, který se v konkurenci 42 soupeřů neztratil a vybojoval 25. místo.

Třetím turnajem byl Senior Cup pořádaný v Görlitz, kde vedle veteránských soutěží byl i turnaj pro mladé. Soutěže v šermu kordem se zúčastnili z Liberce František Jurák a Jindřich Šilhán, kteří se mezi německými soupeři neztratili a v turnaji rozděleném na dvě části se vždy probojovali mezi nejlepší. V základní části se přehledem šermující Jurák umístil na druhém místě a Šilhán byl třetí. V následující druhé části se Šilhánovi podařilo svůj výkon zlepšit a probojoval se až do finále, kde získal náskok 4:1, ale zápas přesto prohrál a umístil se na pěkném druhém místě. Jurák se tentokrát mezi nejlepší neprosadil. Celkově bylo zřejmé, že v Sasku je hlavní zbraní fleret a kord je jako druhý.