RKC se dostalo do kontaktu na 2:3, ale Rádlo si vítězství vzít nenechalo a zvítězilo 5:2. Juniorka Prašivek zatočila až nečekaně snadno s Greens, které rozdrtila 9:1. Výhrou se dostala do vedení v soutěži.

Al-chajda přivítala Avast! Liberecké Gazely. Utkání bylo velice vyrovnané a vedení se přelévalo až do stavu 3:2 pro Gazely. Pak ale Al-chajda zabrala a otočila vývoj utkání ve svůj prospěch na konečných 5:3. Gazely tak na první vítězství v novém roce stále čekají.

Podobně se nedaří Prašivkám „B“, které chtěly s posledním mužstvem tabulky Nord Servisem konečně naplno bodovat, ovšem se šesti hráči do pole a bez gólmana, bylo těžké vzdorovat soupeři. Poločas sice skončil 2:2, ale pak už Prašivky jen dotahovaly a nakonec prohrály 5:6.

TTNF hostilo předposlední Grupo, které nastoupilo s hráčem z pole v bráně, ale útočník Smrž si nevedl vůbec špatně a ukázal několik výborných zákroků. Hlavně kanonýr Grupa Zeman neměl svůj den a snížil až z desetimetrového kopu na konečných 5:6. Za TTNF zazářil Neumann, který zaznamenal hattrick. Dalším „odpoledním“ 11. kolem, které začíná od 14 hodin, pokračuje okres v neděli 6. února v banánové hale.

Výsledky 10. kola:

Volf Riders Rádlo – RKC Liberec 5:2 (1:1). Branky: Kalous 2, Škoda, Ferenc, Karásek – Nikodým, Bernkopf.

FC Prašivky Liberec C – Greens Liberec B 9:1 (3:1). Branky: Vodička 2, Veverka 2, Hořák 2, Pasecký, Rozkovec, Svinka – Mejzr

Al-chajda Liberec – Avast! Liberecké Gazely 5:3 (2:2). Branky: Růžička 2, Mikeš 2, Hromádka – Moc Jar. 2, Tomášek Al.

Nord Servis Liberec – FC Prašivky Liberec B 6:5 (2:2). Branky: Schejbal 2, Louda, Urban, Bílek, Demeter – Kulhavý 2, Kosiewicz 2, Fiala.

TTNF Liberec – Grupo Antolin Bohemia Liberec 6:5 (2:2). Branky: Neumann 3, Hertík 2, Dressler – Klapka, Kolínský, Hruboň, Souček, Zeman.