Béčko FTZS Liberec obnovilo po několika letech svoji činnost. Hráči budou trénovat jednou týdně a odehrají před startem ročníku i nějaká přípravná utkání.

Na prvním tréninku nechyběl zkušený futsalista Filip Razák, jehož přestup z Mladé Boleslavi se aktuálně řeší. Rezerva bude doplněna vybranými hráči, kteří spadají ještě do juniorské kategorie U19. Jedním z borců je šikovný levonohý srdcař David Jelínek, který se také zúčastnil úvodního tréninku.

Start do nové sezony čeká na hráče v neděli 18. října, kdy se od 18.15 hodin představí v Chomutově.

„Osobně jsem se na začátek přípravy velice těšil. Hráče čeká taktická průprava. Budeme se zaměřovat na ofenzivu a defenzívu. Především taktické prvky, aby kluci do sebe dostali futsalové návyky. Soutěž nám začne za měsíc a tak máme spousty času se na vše připravit,“ řekl vedoucí Jakub Šorsák.

Na soupisce B-týmu FTZS Liberec se nachází mnoho známých tváří, která v minulých letech v klubu působila, ale rovněž mnoho nováčků.

Hráči: Bernát Pavel; Bohata Petr; Bulíř Tomáš; Dušek Jakub; Dvořák Jakub; Franc Jan; Hamada Ondřej; Horáček Petr; Hořák Dominik; Krasnický Jakub; Kvítek Michael; Patrman Petr; Poživil Bořek; Provazník Kryštof; Rašín Ondřej; Rozmajzl Michal; Šorsák Jakub; Šulc Jan; Švejkovský Petr; Toman Filip; Venc Vojtěch; Veverka Jiří; Vlach Ondřej a Vodička Ondřej.