Repák, který dříve dirigoval hru ústeckých či libereckých volejbalistů patřil v minulé sezoně k největším oporám nováčka 2. francouzské ligy.

Tým Nantes, který trénuje Čech Martin Demar a v jehož kádru kromě Repáka pravidelně nastupuje i exústecký univerzál Jakub Salon či slovenský Roman Ondrůšek, vybojoval po jediné sezoně prvenství v Ligue B a senzační postup do nejvyšší francouzské soutěže.

Podle trenérů druholigové soutěže, kteří se na hlasování o nejlepšího hráče sezony podílejí, byl právě nahrávač Repák ústřední postavou týmu, který svými výkony doslova šokoval francouzskou volejbalovou scénu.

Slovenský volejbalový reprezentant Repák, který v roce 2003 získal s Púchovem titul mistra slovenské ligy a o šest let později zdvihl v libereckém dresu nad hlavu trofej pro vítěze Českého poháru, převezme cenu pro nejlepšího hráče uplynulé sezony Ligue B 1. října v Paříži. Zde proběhne oficiální galavečer k předání cen nejlepším hráčům sezony.

Angažmá ve Francii si Repák nemůže vynachválit. „Jsem tady spokojený. Daří se nám, je tady dobrá parta, pěkné město a příjemní lidé, kteří pracují v rámci klubu,“ říkal už během sezony. To ještě ani nemohl tušit, jakého úspěchu dosáhne.