Nejvíce startujících měl pořádající oddíl Gymnastika Liberec – čtyřiadvacet. Již tradičně se tohoto závodu zúčastňují i děvčata, která navštěvují gymnastickou tělovýchovu. „Cvičí jednou týdně a takto je jim dána možnost předvést to, co se naučily. V této kategorii zvítězila Keltnerová před Matrasovou, Černou a Hrobskou," uvedl trenér Lumír Kučera.

Kategorii EXTRA vyhrál Adam Pietschmann z Gymnastiky Liberec, který i přes svá omezení cvičí třikrát týdně pod vedením trenérek Trávníčkové a Stlukové.
Kategorie nejmladších „mužů" MINI byla rozdělena dle ročníků. Nejmladším závodníkem (2008) a vítězem se stal Štěpán Drbohlav před Markem Mindlem, oba Gymnastika Liberec. Ročník 2007 (9 startujících) vyhrál Barták, druhý byl Houza a třetí Klíma, všichni Sokol Vršovice Praha. Umístění libereckých chlapců: 4. Jeřábek, 5. Žitňan, 6. Wolmann, 7. Patřičný, 8. Bitman.

Druhý sled závodu již patřil mistrovské kategorii – nejmladším žákům, kde startovalo 35 chlapců. Zvítězil Unger, SK Hradčany Praha, druhý byl Zítko, Sokol Vršovice Praha, třetí Kollert, SK Hradčany Praha. Umístění Libereckých: 4. Jäger, 13. Drbohlav, 15. Šíma, 24. Křelina, 26. Bitman, 28. Šimůnek, 29. Penz, 30. Skal.

Mladších žáků bylo čtrnáct a zvítězil Slačálek, SK Hradčany Praha, druhý byl Spilka a třetí Štefl (oba Sokol Vršovice Praha). Liberecký Zajíček skončil pátý, Jančo jedenáctý. Mezi šestnácti staršími žáky vyhrál Mareš (Sokol Vršovice Praha), před Smetanou (Sokol Kolín) a Šteflem (Sokol Vršovice Praha). Liberečtí chlapci skončili: 11. Nový, 12. Bradáč. Mezi dorostenci zvítězil Mašín ze Sokola Kolín. „Značná byla účast diváků, převážně
z řad rodičů, kteří mohli sledovat závod z galerie. Všichni diváci hodnotili kvalitu nářadí, tělocvičnu i vlastní organizaci závodu. Všichni závodníci obdrželi pamětní diplomy a věcné ceny. První tři pak ještě poháry a medaile.