Turnaj byl vypsán pro starší přípravku, mladší a starší žáky. Celkem se klání zúčastnilo 99 závodníků z patnácti oddílů. Chrastavu zastupovala desítka nadějí, která získala po dvou zlatých, stříbrných a bronzových medailích. V soutěži družstev pak byl Spartak třetí., za Teplicemi a Olympem Praha.

„Nejvíce svými výkony potěšila přípravka, kde byl Matěj Šefr vyhodnocen jako nejtechničtější zápasník této kategorie. Po roce se opět na žíněnku vrátil Kryštof Seidl a vedl si výborně. Dokázal vybojovat stříbrnou medaili, hned za Matějem. Také Filip Culek dokazuje svůj talent, prohrál pouze ve finále. V kategorii mladších žáků si výbornou formu drží Martin Holec, který svou váhu suverénně vyhrál.

Také třetí místo Honzy Vacka je příslibem. V kategorii starší žáci překvapivě vybojoval bronzovou medaili Láďa Zajíček,“ uvedl trenér Alois Stahoň. Mladší žáci se připravují na svoje první mistrovství republiky, které se bude konat 7. listopadu v Havlíčkově Brodě.

Výsledky Chrastavských - přípravka do 27 kg: 2. Filip Culek, do 33 kg: 1. Matěj Šefr, 2. Kryštof Seidl. Mladší žáci - do 44 kg: 4. David Zsiga, do 48 kg: 3. Jan Vacek, 4. Daniel Myslikovjan, do 52 kg: 1. Martin Holec, do 70 kg: 5. Martin Zajíček. Starší žáci - do 53 kg: 6. Petr Popelínský, do 66 kg: 3. Ladislav Zajíček.