Pampuch Liberec - Combix Ústí nad Labem 10:9 (5:6)

Počáteční aktivita směrem k brance soupeře byla téměř nulová, a tak se hosté po zásluze ujali vedení. Za dvacet sekund bylo ovšem zásluhou Čeřovského srovnáno. Byli to ale opět hosté, kteří se za pár minut dostali opět do vedení nádhernou ranou do šibenice. Navíc během chvíle Ústí přidalo další dvě branky. "Prohrávali jsme o tři góly, ale nic jsme nevzdali a do poločasu snížili na rozdíl jediného," podotkl Barac.

Začátek druhého poločasu byl jako z pohádky. "Povedl se nám nástup, kdy jsme dali za 45 sekund tři branky, pak jsme jakoby přestali hrát a soupeř nás dotáhl a dokonce šel do vedení 9:8," popisuje Barac. Pak se zranil ústecký brankář a musel být nahrazen hráčem. Combix hrál více z obrany a náhradní brankář tam nebyl jen do počtu. Prokletí zlomil čtyři minuty před koncem Jakub Barac, který zároveň završil hattrick. Nervydrásající utkání se přiostřilo, oba týmy chtěly strhnout vítězství na svou stranu, ale zároveň neudělat chybu. Přesně 70 sekund před koncem překvapil hosty Soukeník svým nástřelem z autu, který skončil v síti. Následnou power-play Pampušáci přežili.

Branky: Barac 3, Čeřovský 2, Stýbal 2, Š. Rumler, Němec, Soukeník. Pampuch: Dvorský/Marek - Soukeník, Novotný, Němec, Moravec - Bláha, Š. Rumler, Čeřovský, Stýbal, J. Barac.

V neděli 14. ledna od 19.30 hodin hraje Pampuch v pražské hale VŠE, kde jsou hosty Kobylis.