Kondoři - Hradec Králové 93:76 (25:17, 47:42, 68:52)

V úvodu utkání dokázali Liberečtí ovládnout obě poloviny hřiště. Na útočné se prosazovali dirigent hry Nemčok a střelec Příhonský, v obraně se dařilo pokrýt útočné snahy hostů. První čtvrtinu Kondoři vyhráli o osm bodů, ale ve druhé se hosté zvedli a vyhráli ji 25:22, poločas v součtu přesto vyhrál Liberec 47:42. „Hosté těžili z velmi dobrého výkonu Špačka a Synáčka,“ přiznal trenér Dušan Bohunický. Ve třetím dějství domácí dokázali lépe pokrýt hru jeden na jednoho a zlepšili obranný doskok. Výsledkem bylo vítězství v této čtvrtině 21:10, což bylo pro zápas rozhodující. „Dokázali jsme dobře bránit a vycházely nám rychlý přechod do útoku,“ podotkl trenér. Poslední čtvrtina byla opět vyrovnaná, když dohrávala juniorská sestava. „Juniorům ještě chybí potřebný klid, ale nasazení a bojovnost byla na vysoké úrovni,“ dodal Bohunický.

Body: Příhonský 32, Němeček 20, Pastyřík 12, Nemčok 8, Hojdar 7, Bárta 5, Šírek 5, Lakomý 4, Martínek, Teimer - Špaček 21, Kiršbaum 16, Synáček 15. Fauly: 25:16, TH: 12/10:22/13, trojky: 7:5.