Jedná se o soutěž ve cvičení aerobiku podle lektora a děti byly podle věku a výkonnosti rozděleny do pěti kategorií. První tři kategorie byly otevřené a byly určené i pro děti, které nejsou členy oddílu. Čtvrtá a pátá skupina byla pouze pro závodníky a reprezentanty Sport Aerobic Liberec.

V první kategorii se jednoznačnou vítězkou stala Anna Jachanová, 2. Emma Horáčková a 3.Barbora Hudáková. Lektorkou této kategorie byla Nikola Wernerová.

Ve druhé kategorii předcvičovala Kateřina Wernerová a zde si zlato vybojovala Sára Bieliková, 2. Monika Tomková a 3. Eva Rosenbergová.

Ve třetí skupině soutěžily nejmladší děti ve věku 5 7 let. Prvenství si tentokrát vycvičila Karolína Volhejnová hned před svojí sestrou Eliškou. Na 3. místě byla Viktorka Lesáková. Lektorkou byla Tereza Kočová.

Čtvrtou kategorii ovládla již současná úspěšná reprezentantka SAL mladší žákyně Markéta Kosejková, 2. Karolína Rozkovcová a 3. Simona Vykoukalová.

V poslední páté kategorii závodily již zkušené dlouholeté reprezentantky SAL i ČR starší žákyně a juniorky a zde po velkých bojích zaslouženě zvítězila Aneta Chlumská. Na 2. místě byla Jana Fléglová a třetí její sestra Markéta. Obě poslední kategorie vedla Andrea Cvachová.

V průběhu soutěže probíhala jako doprovodný program četná vystoupení a na závěr bylo z každé kategorie vyhlášeno a oceněno věcnými cenami šest nejúspěšnějších.