Překvapení kola proběhlo v Zákupech, kde si beznadějně poslední Prašivky připsaly první vítězství v soutěži nad F.A. Zole Česká Lípa B.

Inter Interma Liberec Dalmach Turnov B 7:5 (1:1). První poločas byl na branky skoupý, když za hosty otevřel skóre Špína a v poslední minutě za domácí vyrovnal Jon. Druhý poločas byl na branky o poznání vydařenější, když se střelecky začalo dařit domácím. Na 2:1 se trefil Soukup, o chvíli později vyrovnal Hanzl, ale o dvoubrankové vedení domácích se zasloužilo duo Lode, Neumann. Za Dalmach snížil Kulhánek, ale domácí náležitě odpověděli opět zásluhou Neumanna. Hosté ještě závěr zdramatizovali, když na rozdíl jedné branky snížil Štefan, ale z pohledu Dalmachu to bylo vše. Domácí nakonec zvítězili 7:5 a v tabulce poskočili na osmé místo. Branky: Soukup 2, Neumann 2, Jíra, Jon, Lode Štefan 2, Hanzl, Kulhánek, Špína.

F.A.Zole Česká Lípa B Prašivky Liberec 5:6 (2:1). Úvod nenasvědčoval, že by poslední Prašivky mohly naplno bodovat, navíc když ve 3. minutě domácí vedli 2:0. V závěru poločasu se Prašivkám podařilo snížit zásluhou Radačovského. Úvod druhého dějství patřil opět Fazolím a vedly 4:1. Hosté však nesložili zbraně a závěr utkání dokonale zdramatizovali. Nejprve Oberreiter snížil na 2:4 a Radačovský dvěma brankami vyrovnal. Ve 38. minutě bylo 4:4, ale domácí dali na 5:4. Jenže Prašivky měly závěr snů, když minutu před koncem vyrovnal Vodička a v závěrečné minutě střelec čtyř branek Radačovský vystřelil Prašivkám první vítězství v ročníku. Branky: Koždoň 2, Kliment 2, Kuzněcov Radačovský 4, Oberreiter, Vodička.

Legnex Jablonec Yankees Warriors Nový Bor 8:6 (1:2). Utkání začalo lépe pro hosty, když v 5. minutě přesně střílel Miler, ale zanedlouho vyrovnal Vrabec. Novoborským se přece jen v závěru poločasu podařilo vstřelit druhou branku. Druhý poločas se podařil domácímu Legnexu, když nejprve vyrovnal Řeháček a tentýž hráč třemi brankami dokonale výsledek otočit. Závěr nakonec byl velmi dramatický, když hosté dokázali snížit na rozdíl jedné branky, ale Legnex si již výsledek pohlídal, což korunoval v závaru utkání výsledek na konečných 8:6. Branky: Řeháček 5, Vrabec 2, Lietava, vlastní Strejček 2, Miler, Jezdinský, Zemanec.

Greens Liberec JASIP Jablonec 5:7 (3:4). Greens hráli s JASIPem vyrovnanou partii. Vedení se nejprve ujali domácí zásluhou Jílka, v 7. minutě JASIP dvěma brankami skóre otočil. Poté se Greens dostali opět do vedení 3:2. Závěr poločasu patřil hostům, když odcházeli do kabin s vedením 4:3. Ve druhém poločasu si JASIP udržoval jednobrankové vedení a rozhodnutí přišlo až v závěru, když JASIP odskočil na rozdíl dvou branek a stále vévodí tabulce krajského přeboru bez ztráty bodu. Branky: Jílek 2, Gregor, Holec, Hubka Černý 2, Žemba 2, Paldus, Mikula, Neugebauer.

TTNF Liberec Alex Liberec 4:4 (0:3). Hosté z Alexu v libereckém derby na svého soupeře vlétli a v poločasu vedli 2:0 zásluhou dvou branek Černohorského. Tentýž hráč ve 21. minutě vstřelil třetí branku a vypadalo to, že zkušený Alex si výsledek udrží.

Opak byl pravdou a TTNF se krůček po krůčku Alexu přibližovali a ve 31. minutě bylo srovnáno. V závěru utkání domácí vstřelili čtvrtou branku a Alex byl rázem bez bodu.

Nakonec utkání skončilo smírně, když za hosty vyrovnal Lukáč. Branky: Jína 2, Žoček 2 Černohorský 3, Lukáč.

Jizeran Doubrava Turnov Démoni Česká Lípa B 5:5 (3:4). Hosté vždy vedli o jednu branku a domácí jen vyrovnali. V poločase hosté vedli 4:3. Ve druhém poločase branek již moc nepadlo. Ve 28. minutě domácí vyrovnali a o tři minuty později poprvé vedli. V závěrečné minutě Jizeran přišel o možnost postoupit na třetí místo tabulky a přeskočit tak svého soupeře, když hosté skóre vyrovnali. Branky: Císař 2, Havel 2, Vrabec Půlpán 2, Frnka, Zelenka, Mikysa.