Opět výborným výkonem se prezentoval gólman Prašivek Svinka, který o čisté konto přišel minutu před koncem, když korigoval výsledek na 1:8 z pohledu Gazel Hrdlička.

Druhé RKC přivítalo Nord Servis, a jestliže chtělo udržet krok s Prašivkami, muselo bezpodmínečně vyhrát, což s posledním Nordem neměl být problém. Ovšem Nord hned od začátku udával tempo a postupně vedl 3:0, pak ale Molčík dvěma brankami snížil, do poločasu zvýšil Štraus na 4:2. Druhý poločas byl mnohem vyrovnanější, ale Nord si skóre hlídal a nakonec vyhrál 7:4.

Souboj neporažených v tomto kalendářním roce: Al- chajda a Rádlo. Al-chajda již okupuje třetí příčku a svoje postavení chtěla potvrdit, Rádlo navíc nemělo svůj den a dostávalo laciné branky. Al- chajda nakonec smetla Rádlo 11:4. Opět výborně zachytal gólman Novotný.

Trápící se béčko Prašivek přivítalo souseda v tabulce předposlední Grupo Antolin. Utkání bylo velice vyrovnané a Prašivky držel skvělými zákroky brankář Gruncl, do poločasu ho ovšem Valášek překonal. Druhý poločas se Prašivky zlepšily, ale jen doháněly náskok a opět doplácely na špatnou koncovku, která je trápí několik posledních kol. Grupo pohodlně zvítězilo, když za Prašivky dvakrát skóroval novic Herkner.

V posledním zápase TTNF přivítalo rezervu Greens. Utkání opět velice vyrovnané s minimem šancí rozhodl Neuman, který deset minut před koncem zvýšil na 4:2. Za Greens ještě minutu před koncem snížil Mejzr, ale víc jim soupeř nedovolil.

Přebor pokračuje v neděli 20. února v „banánové hale.“
Prašivky Liberec C – Avast! Liberecké Gazely 8:1 (4:0). Branky: Pácalt 3, Vodička 2, Rozkovec 2, Škoda – Hrdlička.
Nord Servis Liberec – RKC Liberec 7:4 (4:2). Branky: Houdek 2, Štraus 2, Jochman, Demeter, Urban – Molčík 4.
Al-chajda Liberec – Volf Riders Rádlo 11:4 (3:1). Branky: Mikeš 3, Brabenec 2, Pavlů Mich. 2, Pavlů Mir. 2, Růžička – Škoda 2, Kalous, Kadlec, vlastní.
Grupo Antolin Bohemia Liberec – FC Prašivky Liberec B 5:2 (1:0). Branky: Kolínský 2, Smrž, Valášek, Soukup – Herkner 2. ČK: Gruncl (P).
TTNF Liberec – Greens Liberec B 4:3 (2:2). Branky: Neuman 2, Volek, Suk – Vašek, Holec, Mejzr. ČK: Suk (TTNF).