Bylo možno vidět úplné nováčky v kategorii Děti 2 E, dále několik juniorských i dospělých kategorií a vše zakončila soutěž výkonnostně nejvyšší dospělí A. Taneční klub Koškovi měl samozřejmě hojné zastoupení skoro ve všech kategoriích, ve dvanácti soutěžích. Někteří zažili svou soutěžní premiéru a rozhodně se nenechali zastínit svými zkušenějšími kolegy.

Výsledky Děti 2 E: 1. Vlček a Příplatová, 3. Gajdoš a Pleskotová, Junioři E: 1. Gajdoš a Pleskotová, 3. Vlček a Příplatová, Junioři 1 D ST: 2. Stejskal a Folcová, Junioři 1 D LA: 3. Stejskal a Folcová, Junioři 2 D ST: 2. Macháček a Růžičková, 4. Stejskal a Folcová, Junioři 2 D LA: 1. Košek a Pascan, 4. Macháček a Růžičková, 6. Tomín a Vlčková, Junioři 2 C ST: 2. Košek a Pascan, 3. Tomín a Vlčková, Dospělí D ST: 2. Antoni a Nováková, Dospělí D LA: 1. Antoni a Nováková, 4. Habr a Kimmerová, Dospělí B ST: 3. Zeman a Jurášová, 5. Řehoř a Jislová, Dospělí B LA: 3. Zeman a Jurášová, Dospělí A LA: 3. Skalský a Burešová, 10. Žďárský a Roubalová (semifinále).

„Velký dík patří všem našim partnerům, kteří nás podpořili. Magistrát města Liberce, ČUS, LTG, Dům kultury Liberec, Poháry MARTY, DAIHO, ANTA CT, Pivovar Svijany, Nadace Syner, Nadace Preciosa, Liberecké strojírny," poznamenala Šárka Burešová z TK Koškovi.