Severočeská liga házené:Liberec Handball Sokol Železný Brod 34:26 (14:14).

Že půjde o tuhý a vyrovnaný boj bylo jasné hned po prvních deseti minutách zápasu. Během této doby se oba soupeři poctivě střídali v úspěšnosti svých střeleckých pokusů a v 10. minutě na ukazateli svítilo smírné skóre 5:5. Za tohoto stavu došlo k prvnímu váhavému úniku hostů, kteří odskočili na rozdíl dvou a později tří branek na stav 11:8. Trpělivostí v útoku však domácí dokázali dotáhnout na rozdíl branky jediné a těsně před závěrem první části i vyrovnat na 14:14.

Ve druhém poločase se začínalo od začátku, a to trochu nastartovalo liberecké střelce. Ti dokázali odskočit na rozdíl tří branek. V další části zápasu se střelecké zápisy opět střídaly a mírně lepší potenci začali s blížícím se závěrem prokazovat domácí.

Krátké gólové série dvou tří úspěchů za sebou se tak opakovaly s větší frekvencí na straně Libereckých. Tento obraz hry vydržel až do 24. minuty, kdy Železnobrodští naposledy mírně stáhli manko na 26:23. V tomto momentu se však již podařilo domácím tuhý odpor hostů dostatečně nahlodat a dovést zápas ke konečnému stavu 34:26.

Nejlepším střelcem zápasu se po dobrém výkonu stal znovu Matěj Ploch. Na straně soupeře velkou aktivitu prokázali Jiří Novotný a Tomáš Janus, kteří dohromady nasázeli domácím sedmnáct branek.

Sestava Liberce (branky):

Kotek Michal - Ploch Matěj (10), Burda Matyáš (7), Kamaryt Michal (4), Eliáš Matěj (3), Jakl Martin (3), Vrba Jakub (3), Kulík Václav (2), Baštinec Vojtěch (2), Černý Michal, Bartoš Jakub, Pokorný Michael, Löffler Tomáš.