Ani Vítkovice si nevytvářely vyložené šance, přesto se v první části dokázaly dvakrát prosadit. Ve druhé části ze sebe hráči domácího týmu shodili deku a byli Vítkovickým minimálně vyrovnaným soupeřem. Byli to sice hosté, kdo měl častěji míček pod kontrolou, ale liberecká obranná tvrz fungovala na jedničku.

FBC Liberec - 1. SC WOOW Vítkovice
2:5 (0:2, 0:1, 2:2)

Domácí Ježek tečoval dobré nahození Böhma, Nesměrák několikrát zkoušel nahazovat míček do míst, kde tušil svoje spoluhráče, bratři Krupičkové se dostávali do zajímavých pozic a s nepříznivým stavem mohli zahýbat i Hůza nebo Klucho. Bohužel se nic neujalo, a tak 30 vteřin před koncem trestali hosté z volného úderu.

Na začátku III. třetiny Vítkovice daly čtvrtý gól, ale Liberec dál bojoval a dočkal se, z přesilovky se prosadil David Böhm. Domácí se dál dostávali do šancí, opět bez koncovky. Pět minut před koncem předvedl zkrat hostující Suchánek, který kopl ležícího brankáře Bauera. Toho bránila čtveřice domácích borců. Trochu mela a pět minut a červená karta pro vítkovického provokatéra a dvě minuty pro Nesměráka.

Po jeho návratu hráli domácí do konce zápasu přesilovku, kterou využil Veselý. Jenže v pokračující přesilovce Liberec nepřidal nic, naopak soupeř pečetil výsledek pátou trefou.