Nejprve "Slávisti" cestovali na Pohár podkrkonoší do Trutnova, kde získali celkem 18x umístění mezi nejrychlejší trojicí v jednotlivých disciplínách a kategoriích. O dvanáct prvních, tři druhá a tři třetí místa se zasloužila devítka plavců: 3x 1. místo - Jan Jurčík a Albert Moc, 2x 1. a 2. místo - Josef Jurčík, 2x 1. místo - Procházka, 1. a 2. místo - Hovorková, 1. a 3. místo - Blažková, 2. místo - Mutori a třetí místa - Bursová a Popovič. Zatím pod stupni vítězů zůstali Erlebachová, Jurčíková, Lupačová, Špačková, Vencálková a Zikeš. Trochu obměněná patnáctka startovala v Nymburku na padesátce závodech vypsaných k 50. výročí pořadatelského klubu.

A opět plavci Slavie získali 18x možnost pobytu na stupních vítězů, tentokrát v rozložení sedmi prvních, šesti druhých a pěti třetích míst, která vybojovala šestice: 4x 1. místo - Jan Jurčík, 2x 1. a 3x 2. místo - Moc (z toho 2. místo ve finálovém závodě 100 m prsa 1:18,9), Procházka - 1x 1., 2. i 3. místo, Kořínková - 2. a 2x 3. místo, Blažková - 2. a 3. místo a Čihula - 3. místo. Od 4. místa byli dále: Bursová, Jurčíková, Lupačová, Machová, Vencálková, Josef Jurčík, Popovič a Zikeš.