Jaký byl pro vás rok 2010?

Byl zatím nejúspěšnější. První půlrok jsem moc netrénovala ani nehrála, protože jsem se připravovala na maturitu. Takže půl roku katastrofický. Pak jsem ale uhrála semifinále na desítkovém turnaji v Piešťanech. A potom výhra mistra v Milovicích. Doufám, že to tak půjde dál a další roky budou úspěšnější a úspěšnější.


Kolik jste do svých 20 let odehrála turnajů?
Za poslední tři roky tak patnáct, až tento rok jsem ale začala jezdit víc. Nejdál jsem byla na turnaji v Rumunsku, to byla strašná cesta. Jinak jsem byla přesně před rokem na tréninkovém kempu v USA, měsíc v Bredendonu.


Co v Milovicích a nyní v Liberci?
Hrálo se tam na tvrdém povrchu, nějakém betonu. Předtím jsem preferovala antuku, ale začala jsem letos lépe hrát na tvrdém povrchu, takže mě již spíš vyhovuje ten. V Liberci je v hale nějaký speciální, ale musím se přiznat, že jsem ještě na něm nehrála.

Nastupovala jste také v družstvech za LTK.
Hrála jsem za LTK druhou ligu, to však bylo během maturity, proto jsem nehrála všechny zápasy. V první lize jsem byla v kádru jako náhradnice, nastoupila jsem jen k jednomu deblu.


A v sobotu budete k dispozici proti týmu z extraligy.

Trénuji v Praze dvakrát denně plus kondici a od čtvrtka se budu připravovat s týmem v Liberci. Budeme mít v hale soustředění a potrénuji s holkama a trenéry na kurtech. Na nich jsme nehrála ani jednou, jen jednou jsem se tam rozběhávala na zápas. Upřímně se na ten povrch netěším, protože bude zřejmě pomalejší a tím pádem mě moc sedět nebude. Uvidíme.


Ale uspět určitě chcete.
Půjdeme jen za úspěchem, chceme vyhrát.