Dvojici Pavel Valoušek – Zdeněk Hrůza se konečně podařilo prolomit smůlu v podobě závady na technice vozu Škoda Fabia WRC (předtím nedokončili Thermica rallye Lužické hory a Rallysprint Kopná) a svým soupeřům nedali prakticky šanci. Zvítězili s náskokem tři čtvrtě minuty na druhé Semeráda s Ceplechou (Mitsubishi Lancer).

Třetími v cíli byli němečtí zástupci Kahle s Doerrem na voze Škoda Octavia WRC. Pětici nejúspěšnějších doplnili čtvrtý mladý Jakeš vedený zkušeným navigátorem Petrem Grossem (Mitsubishi) a pátý Dohnal (Peugeot). Celkem přijelo na cílovou rampu po projetí osmi měřených úseků 75 dvojic z původně 113 odstartovaných.

Dařilo se také posádkám z Liberecka. Nejvýše se po atraktivní jízdě dostala dvojice Věroslav Cvrček - Ondře Šálek, kteří dojeli s vozem Škoda Octavia WRC sedmí. Ještě před nimi, na páté pozici navigoval jablonecký Tomáš Grega Jana Dohnala.

Vynikající výkon podali opět s vozem Škoda Felicia Kit Car Jiří Vrkoslav s Jiří Radou, celkově na neuvěřitelném 14. místě a jasný vítěz kategorie. Kynčl s Bursnou vyhráli kategorii V s vozem Škoda 130 LR. Z favoritů odstoupili Odložilík, Peták, Tarabus nebo Sýkora. Další mistrovskou soutěží ve sprintrally bude 15. – 16. července Rally Vysočina v Kunžaku.