Legie Příbram - Pampuch Liberec 4:5 (2:1)

Poločas byl ze strany Pampuch vlažný, přesto nastřelil tyč, ale za chvíli i domácí pálili do tyče a po nepřímém kopu vedli. Na Pampušácích nebyla vidět herní pohoda a v polovině prvního dějství dostali další ránu v podobě zranění Slatinky, který musel nuceně odstoupit z utkání po střetu s gólmanem domácích. Utkání nabízelo dál šance, ale až v 19. minutě příbramský Sandr zvyšoval na 2:0. Na to stihl reagovat Patka, když vystihl rozehrávku domácích.

Druhý poločas byl v jeho úvodních minutách jako na houpačce, kdy se oba týmy střídaly v tlaku. Ve 25. minutě po nedůsledném bránění bylo 3:1. Ale opět Patka po krásné přihrávce Němce zakončoval nadvakrát. Pampuch se dostával více do šancí, podruhé nastřelil tyč, ale po chybě v ofenzivě to byla Příbram, která dala na 4:2. V tu chvíli zbývaly čtyři minuty do konce. Ve 37. Němec asistoval Čeřovskému, který dělovkou pod víko dostal Pampuch na dostřel. Uplynulo pár sekund a po opakovaném rohu nic nestálo v cestě střele Broschinského - 4:4.

To však nebyl konec. Minutu a půl před koncem Patka podržel balón, posunul na Štěpána Rumlera, který udělal kličku brankáři a zakončil do prázdné na 4:5. Domácí šli do power-play a měli závěrečný tlak, ale gólovku bránící Vlach odklonil na tyč a Liberec pak v infarktovém závěru náskok udržel.
 
„Od začátku jsme se nemohli chytit naší hrou a nedostávali jsme se do zakončení. Tuto skutečnost potvrdil obdržený laciný gol. To nás nakoplo k lepšímu pohybu a dostávali jsme se i do zakončení. Za stavu 4:2 pro domácí jsme se dokázali hecnout a dokonce otočit zápas. Utkání rozhodně nepatřilo k hezkým, šlo spíše o boj. Výhra patří určitě Tomáši Slatinkovi, který se ošklivě zranil a tuto sezonu dohrál," sdělil kapitán týmu Lukáš Čeřovský.

Branky: Patka 2, Čeřovský, Broschinský, Š. Rumler. Pampuch: Dvorský - Pekař, Čeřovský, Němec, Vlach - Broschinský, Patka, Š. Rumler, Slatinka, Kejdana.

Již v neděli 25. listopadu se Pampuch po měsíci objeví opět doma. Od 19 hodin přivítá na hale v Harcově tým Malibu Mladá Boleslav.