V ženách zvítězila Sandra Opalecká a druhá byla Eliška Patrmanová. V mužích se prosadil na třetí místo Jiří Kurtin. V žácích výborně zacvičil David Hruda, což mu vyneslo druhé místo. V žákyních svoji první individuální stříbrnou medili vybojovala Dana Lavková.

„Škoda, že Zita Frydrychová zaváhala ve finálové sestavě a sestavu předčasně přerušila. Po vyhrané kvalifikaci to pro ni znamenalo pokles na osmé místo. Podobně v synchronu Zita Frydrychová a Sandra Opalecká. Sandra při finálové sestavě neudržela předepsanou polohu a předčasně pokrčila nohy. To byl důvod neuznání zbývajících devíti prvků synchronní sestavy a z první pozice po kvalifikaci děvčata spadla na osmé místo," uvedl trenér Miroslav Patrman. Na stupně vítězů se probojovaly na druhé místo Eliška Patrmanová s Eunikou Rozkovcovou. V mužích byli druzí Michal Pelant s Ladislavem Riedlem a třetí Dominik Effenberger s Jaroslavem Kurfirstem.

„Mám radost z mladých závodníků, protože zacvičili dobře své sestavy a prosadili se v konkurenci ostatních oddílů. Dík patří také jejich trenérkám Marcele Šefrové a Daniele Bendové," dodal Patrman.

Umístění Libereckých ženy: 1. Sandra Opalecká, 2. Eliška Patrmanová, muži: 3. Jiří Kurtin, žákyně: 2. Dana Lavková, žáci: 2. David Hruda, synchron ženy: 2.Eliška Patrmanová / Eunika Rozkovcová, synchron muži: 2. Michal Pelant / Ladislav Riedl, 3. Dominik Effenberger / Jaroslav Kurfirst.