Makro Liberec - Avast! Liberecké Gazely 1:5 (1:3)

Branky: Šipula Henzl 2, Burkoň, Borák, Šifta.

Osmé Makro přivítalo Liberecké Gazely, a pokud se chtělo posunout do horní poloviny tabulky, muselo bezpodmínečně vyhrát. Gazely se ovšem tradičně pyšní výbornou obrannou hrou a tak jejich soupeře nečekalo nic lehkého. Navíc hned v úvodu zápasu otevřel skóre Henzl a v 8. minutě na 2:0 zvyšoval Šifta. Domácí se probudili v 11. minutě, kdy krásnou střelou snížil na 1:2 Šipula. Do poločasu se ale ještě prosadily Gazely, v poslední minutě Burkoň zvýšil na 3:1. V úvodu druhého poločasu několikrát výborně podržel Gazely brankář Lukeš a tak udeřilo opět na druhé straně, po pěkné kombinaci Borák zvýšil v 43. minutě na 4:1. Domácí pak už nenašli recept na hostujícího gólmana a tak Henzl v 46. minutě upravil na konečných 5:1.

Gazely tak udržely šesté místo a zůstaly v těsném kontaktu s TTNF a Nord Servisem.

FT Zlej Se(n) Liberec - Al- chajda Liberec 5:5 (2:2)

Branky: Benek 2, Werner 2, Pěnička Jaroš 3, Meyer, Stuchlík.

Vedoucí mužstvo okresního přeboru FT Zlej Se(n) přivítalo desátou Al-chajdu. Domácí začali jako tradičně náporem, ale branku vstřelili až v 11. minutě, trefil se nejlepší střelec okresu Benek. V 15. minutě bylo vyrovnáno zásluhou Jaroše, o minutu později nečekaně do vedení poslal Al- chajdu kapitán Meyer. Vyrovnání a poločasovou remízu zařídil v 21. minutě opět Benek. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a Pěnička je v 27. minutě poslal znovu do vedení, v 31. minutě ovšem Jaroš svou druhou brankou v utkání opět vyrovnal. Domácí tlačili a na 4:3 dával v 32. minutě Werner, tlak domácích sílil, ale pozapomínali na zadní vrátka a Stuchlík z rychlého brejku vyrovnal na 4:4. V 38. minutě se prosadil druhou brankou v utkání opět Werner a domácí vedli 5:4, snažili se přidat další branky, ale hosté tři minuty před koncem dokázali vyrovnat díky Jarošovi, který dovršil hattrick. Nakonec domácí mohli ještě prohrát, ale dvě obrovské šance na úplném konci zápasu Al- chajda nevyužila.

PRINTMAX Liberec - FC Prašivky Liberec 1:5 (1:2)

Branky: Didi Hodboď 2, Gruncl 2, Kulhavý.

Poslední Prašivky přivítal devátý Printmax a v případě vítězství mohly Prašivky svého soka přeskočit. Prašivky se ale zkraje sezóny trápí a ještě nevyhrály.

Úvod zápasu byl velice vyrovnaný s minimem šancí na obou stranách, až v 12. minutě udeřilo, hosté ztratili míč a domácí po rychlém přečíslení vstřelili úvodní branku zápasu zásluhou Didiho. Prašivky nesložily zbraně a v 18. minutě vyrovnal Kulhavý, o dvě minuty později Hodboď po pěkné akci otočil skóre zápasu a Prašivky vedly 2:1, tímto výsledkem také skončil první poločas. V úvodu druhého poločasu se domácí snažili vyrovnat, ale šance nevyužili a tak Gruncl zvýšil ve 29. minutě na 3:1. V 33. minutě navíc hosté přidali čtvrtou branku, trefil se opět Hodboď. Domácí už žádnou další branku nevstřelili a tak na konečných 5:1 upravil ve 43. minutě svou druhou brankou v utkání Gruncl. Prašivky se tak odlepily ze dna tabulky.

GRUPS C.F. Liberec - Greens Liberec 4:9 (2:1)

Branky: Hertík 2, Zajda, Pikous Jirouš 3, Pekař 2, Dráb 2, Soukup 2.

Pokud Grups nechtěli spadnout na poslední místo tabulky, museli v tomto utkání bodovat. Greens ale vyšel začátek zápasu a ve 3. minutě je poslal do vedení Dráb. V 9. minutě ale vyrovnal pěknou střelou Hertík, hosté měli několik dobrých šancí, ale žádnou nevyužili a tak v 21. minutě utekl Pikous a poslal Grups do vedení, tímto výsledkem také skončil první poločas. Úvod druhého poločasu vyšel opět Greens a Dráb v podstatě z rozehry vyrovnal na 2:2. Klíčový okamžik nabídla 35. minuta, domácí faulovali svého soupeře ve vápně a Jirouš poslal z penalty hosty do vedení, ten samý hráč navíc o minutu později zvýšil na 4:2. V 37. minutě sice Zajda krásnou střelou pod břevno snížil na 3:4, pak se ale rozstříleli hosté, od 40. do 44. minuty vstřelili čtyři branky a bylo rozhodnuto. V poslední minutě se ještě prosadil Jirouš a tři vteřiny před koncem Hertík upravil na konečných 4:9.

Nord Servis Liberec 1993 - Inter Interma Liberec B 6:4 (4:2)

Branky: Knajbl 3, Cejnar 2, Halama Zeman 2, Varga, Neumann.

V dalším zápase na sebe narazil čtvrtý Nord Servis a třetí rezerva Intermy, která by se v případě vítězství mohla dotáhnout na York. Od začátku se hrál pěkný futsal a hned ve 2. minutě poslal Knajbl domácí do vedení, radost jim ale vydržela pouze minutu, než vyrovnal Zeman, v 13. minutě navíc ten samý hráč poslal Intermu do vedení. Vyrovnání ale na sebe nenechalo dlouho čekat a Halama v 18. minutě dal na 2:2, o minutu později navíc Cejnar otočil vývoj zápasu a domácí vedli 3:2, těsně před koncem na poločasových 4:2 upravil Knajbl. Ve druhém poločase se Interma snažila snížit, což se jí nakonec v 32. minutě povedlo, autorem branky byl Varga. V 35. minutě ovšem Knajbl dovršil hattrick a domácí vedli opět o dvě branky 5:3. Interma ještě jednou dokázala v 37. minutě snížit zásluhou Neumanna, ovšem na konečných 6:4 upravil v 38. minutě svou druhou brankou v utkání Cejnar. Nord Servis si tak udržel čtvrtou příčku, Interma zůstává třetí.

TTNF Liberec B - FC York Liberec 6:5 (2:4)

Branky: Oberreiter 2, Landa, Volek, Kraus, Toth Preissler 3, Krejčík, Štěpánek.

York by se v případě vítězství dostal při zaváhání Zlého Snu do čela tabulky, v cestě mu však stála silná rezerva TTNF, která hrála od začátku výborně a hned v 6. minutě poslal domácí do vedení Volek, v 11. minutě ovšem vyrovnal Preissler. York přebíral iniciativu a v 13. minutě šel do vedení zásluhou Krejčíka, v 16. minutě navíc dával na 3:1 Preissler. V 19. minutě sice domácí zásluhou Oberreitera snížili na 2:3, v posledních vteřinách prvního poločasu ovšem z desetimetrového kopu zvýšil na 4:2 svou třetí brankou v utkání Preissler. Domácí ale měli impozantní nástup do druhého poločasu a během tří minut dokázali smazat dvoubrankové manko zásluhou Landy a Oberreitra. Hostům se sice ještě jednou podařilo jít do vedení zásluhou Štěpánka v 32. minutě, pak jim ale začaly docházet síly a domácí toho dokázali využít. Nejprve v 35. minutě vyrovnal Toth a v 43. minutě poslal domácí do vedení na 6:5 pěknou střelou z desetimetrového kopu Kraus. Hosté již branku vstřelit nedokázali a tak odmítli posun na první příčku.