TTNF sice prohrávalo od 3. minuty po střele Děkana, ale pak už navázalo na svou hru z minulého kola a zasypalo soupeře střelami, které volaly po gólech.Soupeř se snažil zuby nehty držet krok, i když se na šance poměrně nadřel, ale dokázal dvěma slepenými góly kapitána Bernkopfa srovnat skóre. Do poločasu stihl ještě vsítit branku Jirsa, ale v posledních vteřinách asi nejlepšího poločasu vůbec celé soutěže, se vyrovnávací brankou blýskl opět Děkan a nastartoval RKC do II. poločasu. Ten již nenabídl takový futsal jako první dějství, ale TTNF neustávalo ve vytváření dalších šancí.

Jenže k výbornému výkonu se rozchytal Stříbrný a hlavně on držel prapor RKC hodně vysoko. A když pak Kozák dokázal vsítit dvě krásné branky a poslal RKC do vedení, vzali si hosté time-out. Po něm se rozhodli nečekaně odvolat brankáře již pět minut před koncem a hrát vabank, ovšem branku se jim vstřelit nepodařilo, naopak ještě dostali na 8:5 v poslední minutě.

Poslední Nord Servis se utkal s Greens Liberec B. Nord Servis nastoupil v oslabené sestavě a naopak Greens posílil hráč áčka Holec, který pyká za červenou v krajském přeboru a předvedl svojí extratřídu, když zatížil konto soupeře čtyřmi brankami. Na jeho skvělý výkon navázali i spoluhráči a soupeře doslova rozdrtili.

Al-chajda přivítala rezervu Prašivek, i když slovo rezerva nebylo až tak na místě. Prašivky nastoupily hned s pěti hráči stabilně hrajícími za áčko v krajském přeboru. Ale bez gólmana, a tak do „klece“ musel univerzál Kosiewicz. Ovšem Al-chajda měla svůj den a hrála opravdu dobře, hlavně obrana fungovala skvěle a nepustila Prašivky téměř k ničemu. Navíc se ujala do poločasu vedení 2:0.

Ve druhém poločase Prašivky upravily útoky a zlepšení bylo znát. Ovšem stále nemohly překonat skvělého gólmana Novotného, a když pak Meyer zvýšil na 3:0, bylo po zápase. Prašivky sice v posledních pěti minutách soupeře zavřely na jeho půlce a dokázaly snížit na 2:3, vyrovnat už nestačily, a tak se propadly na 4. místo.

Rádlo - Avast! Liberecké Gazely. Rádlo nastoupilo pouze se čtyřmi hráči do pole a nemohlo střídat. To s libostí nesly Gazely, pro které neměl být problém „přejet soupeře“. Ovšem opak byl pravdou a utkání bylo velice zajímavé. Srdnatě bojující Rádlo dokázalo jít do vedení, a i když jim koncem poločasu docházely síly, nakonec poločas vyhrálo 3:2.

Druhý poločas Rádlo opět zabralo a díky Škodovi, střelci čtyř branek, dokázalo soupeři odskočit během deseti minut na 5:2. Avast pak mohutně dotahoval a 4 minuty před koncem dokázal snížit na 4:5, jenže vyrovnat již nedokázal.

Prašivky C - Grupo Antolin. Prašivky v minulém kole poprvé prohrály a chtěly si napravit reputaci a hlavně udržet krok s RKC na čele. Utkání začalo náporem Prašivek a především navrátilec do sestavy Hořák zlobil soupeře. Prašivky hrály výborně a vypracovaly si v průběhu prvního poločasu náskok 3:0.

Soupeř sice držel krok herně, ne však výsledkově. Do II. poločasu ale Grupo vlétlo energicky a několika pěknými souhrami chtělo zápas zdramatizovat. Ovšem z ojedinělého útoku Prašivek dal Rozkovec na 4:0, pak se začaly dít věci. Soupeř dvěma slepenými brankami snížil na 2:4 a Prašivky nasbíraly pět faulů, takže každý další znamenal 10metrový kop.

Ten první Soukup neproměnil, ale hned další Zeman ano a snížil na 3:4. Pak vzal vše na sebe Zeman, obešel téměř celé hřiště s míčem u nohy a srovnal čtyři minuty před koncem na 4:4. Poslední slovo si ovšem vzal Hořák a minutu před koncem vystřelil Prašivkám tři body.