"Celé utkání jsme zvládli dobře a měli jsme ho pod kontrolou. Liberec byl ale velmi aktivní a dost šanci zlikvidovali gólmani. Pro nás to bylo vydařené utkání," řekl svazovému webu futsalista Interobalu Plzeň Gabriel Rick.

Hostující kapitán Jakub Žoček vyzdvihl odvážný vstup Liberce do zápasu a snahu hrát futsal. "Bohužel nás soupeř rychle potrestal dvěma góly a vlastně celý zápas jsme prohrávali. Výsledek tomu asi neodpovídá, ale na hřišti jsme nechali všechno a snažili se hrát kombinačně a něco tvořit. Bohužel takhle kvalitní soupeř potrestá každou chybu. Plzni gratuluji k výhře a my jedeme dál. Kluky i přes nepříznivý výsledek chválím za nasazení a bojovnost,” uvedl Žoček.

Liberečtí florbalisté doma podlehli Vítkovicím 5:6 po prodloužení.
PODÍVEJTE SE: Florbalisté sebrali Vítkovicím bod. Přesto trochu smutnili

Interobal Plzeň - FTZS Liberec 9:1 (4:1)

Branky a nahrávky: 3. Křivánek (Künstner), 3. Buchta (Křivánek), 9. Vitinho (Kaká), 13. Kaká (Křivánek), 21. Mikuš (Kaká), 28. Kaká (Vnuk), 35. Vnuk (Künstner), 36. Křivánek (Mikuš), 39. Mikuš – 19. Kaká (vlastní).

Liberec: David Bobek, Dmitrij Jerasov - Viktor Žampa, Allanzin, Jakub Žoček, Jakub Šorsák, Daniel Vik, Filip Zounek, Jakub Krasnický, David Mesquita, Marek Bína, Tomáš Jelínek.

Tabulka nejvyšší futsalové soutěže ZDE.