TTNF Liberec B – Nord Servis Liberec 1993 5:3 (1:0). Úvod zápasu byl velice vyrovnaný, s minimem šancí na obou stranách. Jen ve 12. minutě zakončil pohlednou akci Václav Jirsa a poslal domácí do vedení. Hned ve druhé minutě II. poločasu vstřelil druhou branku Toth. Ve 32. se ze standardní situace prosadil Knajbl a snížil. Ten samý hráč za tři minuty vyrovnal po pěkné individuální akci. Hosté v té době měli více ze hry i několik šancí jít do vedení. Žádnou nevyužili, a tak přišel ve 40. trest, když napřáhl Michalík a poslal domácí znovu do vedení. Hosté ihned z rozehrávky vyrovnali po střele Lukáše Halamy na 3:3. Pět minut před koncem zápasu přišlo rozuzlení. Václav Jirsa dvakrát zakončil přesně a zkompletoval hattrick. Branky: V. Jirsa 3, Toth, Michalík – Knajbl 2, Halama.

FC York Liberec – Makro Liberec 5:2 (4:1). York začal výborně a po trefách Štěpánka a Preisslera vedl za osm minut 2:0. Hosté se nepříznivým vývojem nenechali zaskočit a Andrš snížil. Ve 14. minutě vrátil dvoubrankový náskok domácím Starý. Ti svého soupeře jasně přehrávali a ve 22. dal na 4:1 opět Štěpánek. Druhý poločas začali domácí stejně jako ten první a Štěpánek dovršil hattrick. Hosté se špatně prosazovali přes dobře organizovanou obranu a snížili až v 37. Hájkem. Branky: Štěpánek 3, Starý, Preissler – Andrš, Jakub Hájek.

Inter Interma Liberec B – GRUPS C.F. Liberec 6:2 (3:1). Vstup vyšel Intermě na výbornou, když skóre otevřel David Varga. V 15. přidal druhou branku Zeman po pěkné individuální akci. Za minutu snížil Pikous mladší a hosté byli zpět ve hře. Jenže radost jim vydržela pouze sedm minut, než přidal třetí branku Souček. Ve II. poločase hosté přidali a snažili se snížit, ale žádnou z šancí nevyužili. Ve 39. zvýšil vedení Zeman a za minutu přidal pátou branku Klenovič. Ve 44. snížil na 2:5 Pikous starší, ale poslední slovo měl opět Klenovič. Branky: Zeman 2, Klenovič 2, Souček, Varga David – Pikous ml., Pikous st.

FC Prašivky Liberec – FT Zlej Se(n) Liberec 1:10 (0:7). Prašivky sice poctivě bránily, ale dvakrát předvedl svůj um Benek. Zlej Se(n) využil střeleckou připravenost až v závěru půle, kdy pětkrát skóroval. Po poločase se Prašivky zlepšily, ale nemohly překonat výborného Urbana. A tak udeřilo na druhé straně, když dal svůj pátý gól Benek. Desátý gól vstřelil Beneš a byl to hattrick. Až v posledních vteřinách se prosadili také domácí, když po pěkné kombinaci čestný úspěch zaznamenal Jon. Branky: Jon – Benek 5, Beneš 3, Poživil, Bína.

Greens Liberec – Al- chajda Liberec 4:2 (0:2). Předposlední Al- chajda zaskočila Greens dvěma góly. Domácí nesložili zbraně a vytvořili si územní převahu, ovšem žádnou ze svých šancí nevyužili. Ve druhé půli domácí svého soupeře doslova sevřeli a ve 30. minutě se dočkali snížení. Ve 40. bylo vyrovnáno Jiroušem a ten o dvě minuty později vsítil vedoucí branku. Na konečných 4:2 pro Greens upravil tři minuty před koncem Dráb. Branky: Jirouš 2, Dráb, Jedlička – Pavlů 2.

Avast! Liberecké Gazely – PRINTMAX Liberec 0:5 (0:2). Gazelám chyběli oba nejlepší hráči Henzl s Donátem, což bylo znát hlavně v ofenzivě. Skóre se měnilo až v 17. minutě, kdy se prosadil Válko a těsně před poločasem přidal Válko druhou branku. Do II. poločasu vstoupily lépe Gazely, ovšem žádnou ze svých šancí nevyužily, a tak ve 35. Válko dosáhl na hattrick. Sláma zvyšoval na 4:0 a skóre uzavřel Malaga. Branky: Válko 3, Sláma, Malaga.

1. FT Zlej Se(n) 16 15 1 0 145: 43 46
2. York 16 10 2 4 113:62 32
3. Avast! 16 10 1 5 83:62 31
4. Nord Servis 16 9 1 6 81:65 28
5. Inter Interma B 16 8 3 5 105:81 27
6. TTNF B 16 8 3 5 93:83 27
7. Makro 16 7 1 8 79:83 22
8. Greens 16 6 1 9 76:72 19