Diváci se mohou těšit na jedenáct zápasů, ve kterých se střetnou zástupci pořádajících klubů BFC Liberec a Iron Fighters Jablonec se soupeři z Česka i zahraničí.

V ringu se mimo jiných představí již tradiční účastníci liberecké Night of Warriors Alois Škeřík, Radim Kušnirak, Georgij Fibich či David Vinš. Vyzývateli jim budou mistr světa WKA, Jiří Apeltauer, slovenský reprezentant Miroslav Smolar či mistr republiky Michal Reissinger.

Specialitou večera bude dámský titulový zápas ve fullcontactu mezi profesionální mistryní republiky Sandrou Maškovou, a profesionální mistryní Slovenska Lucií Cmárovou.

V průběhu večera se představí několik bojových technik. V K1 se bojuje ve stoje a dovoleny jsou všechny pěstní techniky včetně spinning backfistu (z otočky rukou na hlavu) a všechny kopy na tělo a nohy soupeře včetně kolen. Je to nejtvrdší forma kickboxu. MMA (Mixed Martial Arts smíšená bojová umění) je smíšenou bojovou technikou využívající prvků z nejrůznějších bojových umění pro zápas ve stoje i na zemi.