Cadet Cup turnaj kadetů a kadetek v šermu fleretem byl v Brně, v pražském středisku sportovního šermu v Letňanech šermovali kadeti a žáci kordem.

Mezi kadety v Brně si dobře vedl František Jurák, který prošel oběma skupinovými koly do eliminace, kde se umístil na 26. pozici. V soutěži žáků se z Lokomotivy umístil nejlépe 36. Lukáš Pur, 45. byl Ondřej Melichar, 58. Jakub Landsperský a 64. Matěj Doubravský.

V Brně si v soutěži chlapců z šermířů liberecké Lokomotivy vedl nejlépe na 16. místě Matěj Chaloupka, jenž se v soutěžním pavouku potkal s Jiřím Syřištěm, kterého porazil, a ten skončil osmnáctý. Na 26. místě byl Pavel Šimon, 34. František Šilhán a 36. nováček Šimon Paier.

Mezi kadetkami si z Libereckých nejlépe vedla Štěpánka Němcová, která se probojovala až do finálové osmičky, kde prohrála nejtěsnějším rozdílem v zápase o čtyřku 14:15 se Štenclovou z Ostravy a umístila se na pátém místě. Dále pak byla 15. Anna Havlíčková, 16. Anna Haková a 18. Patricie Tajblová.

Pro Němcovou a Havlíčkovou byl turnaj přípravou na pařížský maratón, který je jedním z největších turnajů v šermu fleretem mládeže v Evropě.