V kategorii žaček 13-14 let se již potřetí v řadě stala mistryní České republiky Natálie Nejedlová, která vyhrála všechny tři závody a tím zajistila, že titul mistryně republiky v letní sezóně i nadále zůstává v libereckém oddíle SK Ještěd.

Toto nebyl pro severočeský oddíl z Ještědu jediný úspěch. Do této kategorie byla postaršená další závodnice z SK Ještěd Tereza Sadvarová. Tereza se stala viícemistryní ve své kategorii žačky 11-12 let.

NENASYTNÍ SKOKANÉ

V kategorii žáků 13-14 let slaví úspěch další skokan SK Ještěd a tím je Vojta Stolarz. Vojta po prvním závodě v Lomnici útočil ze zadní pozice. V sobotu v druhém závodě v Rožnově pod Radhoštěm vyhrál a v nedělním závodě obsadil příčku třetí.

V celkovém součtu to Vojtovi stačilo na druhé místo a taktéž získal titul vicemistra České republiky.

V této kategorii Jakub Šusta obsadil ještě krásné 6. místo.

Součástí mistrovských závodů je tzv. Čokoládová cena, na které startují i předžáčci. Vypadá to, jako by byl ještědský oddíl skokanů nenasytný. V této kategorii dívek vyhrála Linda Rozsypalová a třetí místo obsadila Eliška Kvasničková.

Krásnou sedmou pozici obsadila teprve čtyřletá skokanka Zorka Řeřichová. V kategorii chlapců 4. příčku získal Jindra Řeřicha a 5. místo Jakub Václavík.