Turnaj velkých návratů. I tak by se dal nazvat OKTAGON 41 v Liberci. Fanoušci, kteří na tento turnaj čekali roky, budou svědky bitvy šampiona bantamové váhy a mistra trashtalku, dánského „Žraloka“ Magarda, proti prozatímnímu šampionovi Lopezovi. Tito dva vynikající zápasníci na sobě nenechávají nit suchou už od ohlášení jejich vzájemného zápasu a od prvního osobního setkání na tiskové konferenci OKTAGON Time se intenzita vzájemné nevraživosti jen stupňuje.

OKTAGON 41: Mågård vs. Lopez
Třaskavá bitva o titul Mågård vs. Lopez okoření turnaj OKTAGON 41 v Liberci

V Liberci se do klece vrací jedna největších MMA hvězd a česká legenda Karlos „Terminátor“ Vémola. Půjde o jeho první zápas po tři čtvrtě roce a dá se předpokládat, že se bude chtít skvěle naladit na nadcházející titulový souboj s Patrikem Kinclem. Tomu bude chtít zabránit rodák z Americké Samoy Al Matavao, který má poslední 4 výhry na KO a v rukou opravdové granáty.

Jan Malach se na domácí půdě chystá ukázat, proč se mu tady přezdívá „Král severu“. Dobýt jeho území přichází nebezpečný Íránec Hosseinpour. Na sever Čech také míří oblíbený mistr knockoutů a vítěz OKTAGONu Underground „DeeDee“ Škvor, ale ani on nebude mít výhru naservírovanou na zlatém podnose.