Liberecké závodnice ze SKMG získaly tato umístění: 0.kat. B: 11. Háková Kateřina - v sestavě bez náčiní, I. kat. A – sestava bez náčiní a se švihadlem: 3. Svatoňová Eliška, 4. Čáslavská Anna, I. kat. B – sestava bez náčiní: 2. Háková Kristýna, 3. Sokolová Jana. II. kat.: 2. Kostková Veronika - cvičila sestavu se švihadlem a s obručí, IV. kat.: 3. Šrámová Eliška – sestava se švihadlem a se stuhou. Dvojice nebo trojice: 3. Hájková Tereza + Kleinerová Tereza + Labská Karolína, cvičily skladbu se stuhou a dvěma obručemi, 8. Paterová Barbora + Petríková Eliška, skladba se švihadlem a obručí.

V oblastním přeboru, v základním programu I. - IV. kategorie a v kombinovaném programu moderní gymnastiky se představily závodnice, pro které to byla vrcholná soutěž celého roku, ale ty nejlepší si mohly ještě vybojovat postup na mistrovství republiky, které se nyní koná v Praze.

Výsledky Libereckých. ZPMG - I. kat. - sestava bez náčiní a se švihadlem: 8. Patrmanová Monika, 12. Kupková Klára, 21. Hašková Klára. II. kat. - sestava se švihadlem a s obručí: 5. Šilhavá Anna, 8. Václavíková Petra, 9. Landová Veronika. III. kat. - sestava s obručí a s míčem: 4. Žihlová Anna, 7. Morávková Zuzana, IV. kat. - sestava se švihadlem a se stuhou: 4. Petríková Eliška, 7. Kyksová Lucie. KP III. VTp – povinná sestava se švihadlem a volná bez náčiní: 15. Labská Karolína. II. VTp – povinná sestava s míčem a volná s obručí: 16. Kleinerová Tereza, 19. Hájková Tereza. I. VTp – povinná sestava s kuželi a volná se stuhou: 12. Paterová Barbora. Ženy – dvě volné sestavy s libovolným náčiním: 5. Ježková Michaela (obruč a stuha), 6. Benčová Kateřina (míč a stuha), 9. Nováková Aneta (obruč a kužele).