Všichni startovali ve vyšší kategorii. Nejlépe dopadli mladší žáci, kteří v minivolejbalu čtyřek obsadili se třemi výhrami a třemi porážkami v kategorii do 15 let (o 2 roky starší) 6. místo, když o 5. příčku prohráli těsně se Südwest Berlin 0:2 (-23,- 24). Startovalo 18 týmů. Hráli Cicvárek, Gross, Hendrych, Kneis a Nič.

Starší žáci hráli v kategorii do 17 let (o 2 - 3 roky starší) a s bilancí 3 vítězství a 4 porážek obsadili 8. místo z 22 družstev v normálním šestkovém volejbalu. Klub a město Liberec reprezentovali Ferbr, Hanzal, Ježek, Machač, Mužík, Nejedlý a Smolka. O 8. místo prohráli s SV Nürnberg 1:2 (21, -18, -7).

Žákovské kategorie vedl trenér Taraba. Kadeti byli přihlášeni do soutěže Jugend I (do 20 let – o 3 - 4 roky starší). Umístěním doplatili hodně na tradičně problematický herní systém těchto megaturnajů mládeže, protože ve své skupině narazili na pozdější dva finalisty a vítěze dokonce ve skupině porazili. Na sety však skončili v této skupině až třetí a hráli pak už jen o 7. - 11. místo.

Se čtyřmi vítězstvími ze sedmi zápasů a setovým poměrem 9:6 skončili až na 8. místě. Soutěže této kategorie se zúčastnilo 23 týmů. Pod vedením trenéra Prokopa hráli Červa, Dočkal, Fikera, Havelka, Maier, Melich, Musílek, Mysliveček a Vojta.

Trenéři byli s výkony v tomto posoutěžním období velmi spokojeni (jde o teprve začínající týmy pro příští sezonu), pro hráče to byla také zajímavá zkušenost.