Anet předvedla velmi taktický a kvalitní zápas proti Cífkové, která je oproti ní hodně vysoká (měří ke dvěma metrům) a vyhrála 2:0. V jednotlivcích byla pouze kategorie BRH, kde se jí nedařilo a vypadla v 1.kole.

Dalšími kumiťáky byli žáci Jakub Torák a Filip Dittrich, Kuba vypadl již v 1. kole, kdy vyhrával a poté si zbytečně začal nalítávat na kontry soupeře a nakonec prohrál. Fila vypadl také v 1. kole. Jeho soupeř se dostal do finále, a tak ho vytáhl ho do boje o 3. místo, kde ale opět prohrál. V prvním zápase byl hodně pomalý, v dalším už to byl Filip lepší, ale bohužel začal bodovat až v konečné půl minutě a prohrál rozdílem jednoho bodu. Skončil pátý.

Nejlepší výkon kumiťáků předvedl dorostenec Jakub Kašpar. V 1. kole deklasoval soupeře 7:0, v dalším zápase sice prohrál v prodloužení dost sporným bodem a vypadl, ale ukázal velmi kvalitní zápasení.

Katařští žáci Matěj Říha, Jan Žižka, Kateřina Luxemburgová a Kristýna Nuderová vypadli také v prvních kolech. „S jejich výkony jsme spolu s Janisem Akhsasem nebyli moc spokojení, ale vina je dost i na naší straně,“ uvedla Tereza Matějková, která byla na závodech jako vedoucí a nyní je na mistrovství světa.

„Bylo to kvůli strukturálním změnám v oddíle, kdy děti trénoval pokaždé někdo jiný. Naštěstí už se vše ustálilo a doufáme, že jak kataři, tak kumiťáci, ač jsou ještě dost mladí, budou získavat lepší výsledky. Jediný Lukáš Vik se v kata probojoval do vyšších kol a skončil na 5. místě z 61 žáků. Lukin cvičil kata celkem hezky, ale pořád je toho dost co zlepšovat,“ dodala Matějková.