V kategorii do 12 let v dívkách zvítězila Anna Gorská a v chlapcích David Kanči oba z Liberce. V kategorii do 15 let dívky vyhrála Alžběta Léharová z Pardubic a Bára Hozáková z Liberce byla druhá. Ve stejné kategorii chlapců vyhrál Vojtěch Koleta z Pardubic a Dalibor Bakala z Liberce byl druhý. V kategorii juniorů zvítězil Martin Šimáček z Pardubic.

V kategorii dospělých v kategorii žen zvítězila Jitka Šimáčková z Pardubic, 2. Lucie Dundrová a 3. Monika Lacková, obě z Liberce, a v mužích zvítězil Tomáš Burdych z Broumova, 2. Michal Kočárek a 3. Jaromír Baxa, oba z Liberce.

Radiový orientační běh je technický sport, který vyžaduje všestrannost, tj. ovládání přijímače, zaměřovací techniky, vyhledávání vysílačů v lese a také běh v terénu. Princip tohoto sportu spočívá ve vyhledání stanoveného počtu vysílačů (kontrol) pomocí přijímače a případně mapy, pokud možno v ideálním pořadí (není pevně dáno, závisí na závodníkově volbě), a v co nejkratším čase dosažení cíle. Soutěžní pásmo je dvojí: 80 m (též označováno jako frekvence 3,5 MHz) a 2 m (144 MHz, podle vlnové délky signálu).