Legenda libereckého ping-pongu je na veteránských kláních pojem, vždyť prakticky na každé velké světové, či evropské akci dokráčí pro cenný kov. Nejinak tomu bylo i ve Finsku.

Ve dvouhře kategorie od 80 do 85 let sice vypadl už v osmifinále s Němcem Schmollingerem, zato ve čtyřhře si s oblíbeným parťákem Karlem Ježkem vedli výrazně lépe. Ze skupiny postupovali z druhého místa a los je vůbec nešetřil. Už v osmifinále stáli na pokraji vyřazení, silná finsko-německá dvojice Merimaa Schmollinger (Mikulův přemožitel ze singlu) vedla už 2:1 na sety, ale to na Mikulu s Ježkem nestačilo. V dalším kole si potom poměrně hladce 3:1 poradili s Brity Lockwoodem a Woodem a placka byla už jistá. Jenže do finále šlo proklouznout jen těžko. Suverénní Němci Dissman s Koualou vyhráli 3:1 a stejným poměrem ovládli i následný souboj o zlato.

Olda ale neustále dokazuje, že stolní tenis se dá hrát v každém věku, jen k tomu musí být chuť a láska ke sportu. Za SKST Liberec stále válí v krajském přeboru a drží si velmi slušnou výkonnost. V Libereckém kraji má spoustu veteránských parťáků, například turnovskou Matouškovou nebo jabloneckého Molitorise, kteří se šampionátu rovněž účastnili. Z Čechů zanechal ve Finsku největší stopu stále vitální Ruzha, jenž zvítězil v kategorii nad 85 let.