Chlapci byli rozděleni do dvou věkových skupin, a to ročník narození 2000 - 2001 a ročník 2002 a mladší. V obou věkových kategoriích se prosadili i hráči pořádajícího oddílu. Zejména mezi staršími chlapci se o příjemné překvapení postaral Jiří Vajsejtl. Ten celý turnaj vyhrál, když v žádném zápase nepoznal pocit prohry a ve finálovém souboji porazil i favorizovaného Krále z Baníku Most. Na třetím místě se umístil Chrobák z TJ Lanškroun.

Mezi mladšími chlapci se na nejvyšší stupínek probojoval Jan Janoštík z TJ Sokol České Budějovice, když ve finále zvítězil nad Janouškem z TJ Sokol Polabiny Pardubice. Třetí místo obsadil domácí odchovanec Jaroslav Vajsejtl a potvrdil tak úspěšnost libereckého klubu na turnaji.

V kategorii děvčat se celkovou vítězkou stala Kateřina Zuzáková z Deltacar Benátky nad Jizerou před Vackovou ze Sokola Meteor Praha Radotín a třetí místo obsadila Járová z TJ Astra Praha. Hráčky domácího oddílu do finálových bojů neprobojovaly. „Celý turnaj mohl být uspořádán díky dotaci ze sportovního fondu magistrátu města Liberec a sponzorům - firmám Procter&Gamble, ALMIO PLUS, s.r.o., TLF, s.r.o. a Pavel Kozák-HASKO,“ uvedl ředitel turnaje Roman Holata.