Šestadvacetiletý hráč prodal v Praze, kde si celé liberecké družstvo odbylo generálku na premiérovou extraligovou sezonu, svůj potenciál na 100%. Jahoda se totiž dokázal probojovat až do čtvrtfinále a nechal za sebou esa jako jsou Korbel, Prokopcov nebo úřadující mistr ČR Košťál. Po výhrách nad Gazdovem (Rusko), Madridem (Chile) a Turczayem (Rumunsko) si vyšlápl i na reprezentanta Pavla Širůčka (Králův Dvůr) 3:2. Po zápase k životnímu skalpu řekl: „Myslím si, že po vedení 2:0 Pavel zvolnil a umožnil mi dostat se více do hry. Asi mě malinko podcenil a nechal více hrát. Já jsem potom trefil některé těžké míčky z forhendu, a dostal jsem se do hry." Mezi osmi nejlepšími ho zastavil až Číňan se slovenským pasem Bai He (STEN marketing HB). Z titulu se nakonec radoval Lucian Blasczyk z Polska.

I další liberečtí plejeři svým výkonem naznačili, že blížící se začátek soutěže je zastihl v solidní formě. Nedařilo se pouze Josefu Medkovi, jehož ve skupině zaskočil soupeř z Chile a v úvodním kole pavouka jej vyřadil mladý Slovák Kobes. Stejně dopadl Jakub Borůvka, kterému nedal šanci Košťál (Králův Dvůr). Jeho bratr Lukáš si z Prahy odváží cenné vítězství nad 23. hráčem republiky Romanem Zavoralem (TTC Holzhausen).

I v dalších kategoriích zanechali liberečtí pinponkáři výraznou stopu. Oldřich Mikula ovládl veterány nad 70. let a Ondřej Rakušan kraloval takzvané handicapové soutěži, kde lepší hráč dával náskok tomu slabšímu.