SKST S.P.M. Liberec A - Králův Dvůr B 10:7
Body: Medek 4, Macela 3, Jahoda 2, Borůvka J. 1

Zápas proti silné rezervě nezačal pro domácí nejlépe, když prohráli obě čtyřhry. Liberecké to však nesrazilo do kolen, naopak do dvouher nastoupili v bojovné náladě a s odhodláním výsledek otočit.

V prvním duelu přehrál Macela jedničku hostů a extraligou ostříleného Špalka a domácí začali náskok postupně stahovat. Za stavu 5:6 vydřel Medek po výborném výkonu koncovku rozhodujícího setu s Gláslem a bylo vyrovnáno. No a když rozjetý Medek přidal další bod proti Špalkovi bylo jasné, že si již domácí vítězství vzít nenechají.

SKST S.P.M. Liberec A - Elizza Praha 10:4
Body: Medek a Jahoda 3,5, Macela 3, Borůvka J. 0

Utkání s Elizzou mělo jednoznačnější průběh. Pražané drželi krok jen ve čtyřhrách. V singlech ztratil body pouze Borůvka, což znamenalo nečekaně hladké vítězství a potvrzení vedoucí pozice v první lize.

Výborně zahrál Josef Medek, který nepoznal hořkost porážky, a to jak proti Královému Dvoru, tak proti Elizze. „Letos je liga velmi vyrovnaná. Nám se zatím daří a udělali jsme další krůček k play-off. Ale sezóna ještě není ani v polovině, takže se musíme dál soustředit na každé utkání,“ dodal kapitán Medek.