Liberečtí trampolínisté mají dva tituly

Liberec - V Olomouci se konalo Mistrovství České republiky žactva ve skocích na trampolíně a liberečtí sportovci na něm vybojovali dva tituly, jedno druhé místo a dvě třetí místa.

8.11.2017

Liberecké trampolinistky. Zleva: Natálie Vavřinová, Barbora Svátková, Aneta Hrudová, Anna Stasová.Foto: Deník / Cihlář Miloslav

V soutěži družstev mistrovský titul vybojovalo liberecké družstvo ve složení Aneta Hrudová, Anička Stasová, Bára Svátková a Natálie Vavřinová.

V kategorii žákyně do 12 let zvítězila Aneta Hrudová a třetí místo vybojovala Anička Stasová. V kategorii žáci do 14 let skončil Daniel Kolář třetí. V soutěži synchronní dvojice žákyně vybojovaly Hrudová/Stasová druhé místo. Skvělé výkony libereckých medailistů doplnily ještě další závodníci finálovým umístěním. Žákyně do 14 let: 5. Bára Svátková, 7. Anežka Urbanová. Žákyně - synchronní dvojice: 6. Urbanová - Vavřinová.

„Mistrovství republiky je pro nás vrcholným závodem a rád bych touto cestou poděkoval našim trenérkám Bendové, Hrudové, Hrubešové a Šašmové," uvedl šéftrenér klubu Trampolíny Liberec Miroslav Patrman. Další závod čeká trampolínisty v Liberci - 25. listopadu finále Českého poháru a 26. listopadu mistrovství České republiky družstev. Oba závody jsou v hale míčových sportů Home Credit Arény.

8.11.2017 VSTUP DO DISKUSE

Dovadlo F. X. Šaldy. Ilustrační foto.

Vyhrajte vstupenky do divadla. Startuje nová poznávací soutěž

ZASTARALÝMI PAROVODY uniká až 40 % tepla, které jde k zákazníkům. Město požaduje revitalizaci alespoň dvou větví ze tří stávajících, Teplárna mluví jen o výměně parovodu v centru města směrem na Pavlovice. Další sporný bod, na kterém se m

Začne výměna parovodu, zmizí z koryta Nisy

Zahrada slaví úspěch s chovem vzácného sambara

Liberec – Liberecká zoologická zahrada se může pochlubit vzácným přírůstkem. Jedná se o samečka sambara skvrnitého.

Deník vyhlašuje pátrání: Hledá se pamětník tábora v Letech

Máte známého či příbuzného, který během druhé světové války prošel táborem v Letech? Žije ve vašem okolí pamětník, nebo třeba potomek člověka, který v táboře byl?