Liberečtí se mezi konkurencí ostatních oddílů z ČR, Slovenska, Polska, Maďarska a Izraele rozhodně neztratili a přivezli celkem 12 medailí.

Zabojovali ve štafetách 4 x 50 metrů polohový závod mix, kde získali bronz s rozdílem 38 sekund. Štafeta na trati 4 x 50 metrů volný způsob mix ve složení Přibyl, Lanková, Stluková, Zikeš získali zlatou medaili.

Nejlépe skončila nejstarší členka 75letá Stefka Lanková, která si ze závodů odváží jednu zlatou medaili, dvě stříbra a účastnila se obou štafet.Monika Händlová stihla pouze dopolední závod, ale i tam získala titul Mistryně ČR na trati 100 metrů znak a stříbro na motýlkové padesátce.

Lenka Stluková.
Bravo! Lenka Stluková proměnila všechny starty v medaile. Získala jich hned pět

Lenka Stluková si odnesla medaile ze všech startů. Z individuálních závodů posbírala dvě stříbra a jeden bronz, k tomu přidala zlato a bronz ze štafety. Petr Kořínek si zaplaval celkem pět startů, přičemž dosáhl dvakrát na stříbro a k tomu přidal štafetový bronz.

Tomáš Přibyl vždy zůstal ve velké konkurenci těsně za medailovým umístěním, ale z oddílu dosáhl v disciplíně 400 metrů volným způsobem na nejlepší bodové umístění s 87,94 body.

Závody ozdobila českolipská Petra Weber výkonem 1:08,49 na 100 metrů prsa se 103,15 body a tím překonala i světový rekord ve své kategorii 35-39let.