Varnsdorf - BA Lynx Liberec 66:85 (19:28, 41:47, 50:62)
Lynx chtěli potvrdit dominanci v sezóně a částečně odčinit porážku z domácího prostředí. Ve Varnsdorfu bylo bouřlivé publikum a hra plná osobních soubojů. S těmito faktory jsme se vyrovnali a postupem času se projevila naše vyšší kvalita. Nakonec jsme si připsali jasnou výhru, s tím, že jsme v poklidu vytočili celou lavičku," potvrdil trenér Lukáš Bárta.

Střelci: Bartel 34, Bím 15, Hojdar a Bárta 13, Obešlo 8, Teimer 2, Jelínek, Šimon, Krejčí a Lakomý. Fauly: 20:18, TH: 14/11:24/15, trojky: 3:6.
Hlavní trenér Jan Pastýřík již nemusel nastoupit a první sezonu Lynx tak zhodnotil: "Jsem rád, že sezónu už máme za sebou. Zvládli jsme ji s přehledem a můžeme slavit postup do druhé ligy. Vstup do sezony nebyl z naší strany úplně optimální, museli jsme se srovnat s úplně jiným herním stylem a projevila se i krátká možnost připravit se. Postupem času jsme získali na jistotě a síle, bohužel pak nás trochu přibrzdila zranění, kterých bylo i na můj vkus hodně. Naštěstí závěr jsme zvládli a můžeme jen litovat domácí těsné prohry s Louny. Jinak bychom prošli sezónu bez zaváhání a asi i s rekordem soutěže. Teď před námi je nová výzva, a to druhá liga. Pevně věřím, že se nám podaří kvalitně připravit a atakovat pozice, zaručující boje o postup do vyšší soutěže."
V soutěži účinkovala i USK Slavia Liberec, která nakonec v devítičlenné tabulce skončila osmá, se stejným počtem bodů jako sedmý Varnsdorf.