Devítičlenný tým reprezentující oddíl získal celkem 16 medailí. Z toho tři zlaté, pět stříbrných a osm bronzových. „Překvapením byli hlavně nováčci, kteří se vůbec poprvé v životě účastnili turnaje,“ potvrdil trenér Petr Zázvorka.

„Adam Vinš prvotní trému a stres zúročil v nasazení a bojovnosti, které mu nakonec přinesly dvě bronzové medaile. Dalším nováčkem byl dvanáctiletý Michal Vraštil, který vsadil na preciznost a přesnost a vybojoval tři bronzové medaile. Dan Grygárek a Michal Fotr zúročili svou kvalitní práci při trénincích a vybojovali tři a čtyři medaile, čímž prokázali, že již nepatří mezi začátečníky a do budoucna s nimi počítáme i na mezinárodních turnajích.

I přes svůj zdravotní handicap zraněné ruky Veronika Zázvorková získala v kategorii Kata stříbro. Viktor Steger v kategorii Kata a Kumite vybojoval dvakrát zlato a společně tak s Veronikou znovu prokázali, že patří ve své kategorii mezi šampiony. Vítek Sigmund vybojoval v kategorii Kumite bronzovou medaili a naplnil tak naše očekávání,“ sdělil Zázvorka.