FBC Liberec – FBŠ Bohemians 2:6 (1:4, 0:0, 1:2)

Superliga mužů se odehrála v hale Dukly, ale změna povrchu moc domácím nepomohla, když se proti Bohemians trefili pouze dvakrát. O zápase rozhodla úvodní třetina, kdy Liberec čtyřikrát inkasoval a jen jednou skóroval. Druhý gól si domácí florbalisté „schovali“ až na závěrečnou třetinu. „Na dvě vstřelené branky nejde vyhrát. Nízká produktivita a individuální chyby v první třetině v podstatě rozhodly celé utkání, i když hráči bojovali až do konce,“ přiznal trenér Zdeněk Skružný, který ve třetí třetině stáhl hru za stavu 1:4 na dvě lajny. Aktivitu Libereckých zastavila využitá přesilová na 1:5. Jiskru naděje vykřesal zpoza branky Prokop Ferdan. Ve zbytku utkání se Klokani stáhli na svoji obrannou polovinu a i přes snahu domácích v power-play se nepodařilo snížit, natož vyrovnat.

Branky Liberce: Valeš, Ferdan. FBC Liberec: Janota (21. Vaníček) – Kopecký, Klucho, Bitman, Valeš, Salát, Hůza, Marek, Vaníček, Veselý, Böhm, Baudisch, Ferdan, Böhm, Kořínek, Balatka, Strobach, Kroupa.

Crazy girls Liberec – Sokol Královské Vinohrady 6:4 (0:2, 3:0, 3:2)

Extraliga žen se hrála v tělocvičně na ZŠ Dobiášova, kde liberecké Crazy girls po čase zabodovaly a mají tak druhou výhru v soutěži.

Liberecké v úvodní třetiny hrály špatně, naštěstí tuto skutečnost potrestaly Vinohrady jen dvakrát. „Zasloužili jsme si minimálně bůra,“ přiznal trenér Petr Horáček. Od druhé třetiny začaly Crazyny konečně hrát kontaktní spor. „Zlomové v utkání bylo, že jsme konečně pochopili smysl rozehrávky, a tím soupeře od druhé třetiny přehrávali,“ přidal Horáček. Liberec střílel jako u Verdunu a Vyrobíkovou v bráně Vinohrad zaměstnal 37x. „Na každý gól se strašně nadřeme, přesto se nevzdáváme,“ pochválil nakonec Horáček, který ocenil dobrý výkon Nikol Pekárkové, autorku dvou gólů.

Branky: Pekárková 2, Leierová, Mlejnková, Tomanová, Rumlová. Liberce: Dostalíková, Veidlová, Leierová, Gruntová, Dlouhá, Rumlová, Pekárková, Kronychová, Štěpánová, Ljachová, Kabeláková, Horáková, Tomanová, Mlejnková, Pokorná, Šamanina, Vejdělková, Bartůšková.