Celkem přijelo 69 soutěžících z osmi tělovýchovných jednot. Velmi početné výpravy byly ze Sokola Vršovice Praha a SK Hradčany Praha, samozřejmě početně byla nejsilnější domácí reprezentace.

Závodníci startovali ve třech sledech. V prvním sledu nastoupili Mini žáci, závodník Extra a děvčata z GTV a absolvovali čtyři nářadí.

Kategorii Extra vyhrál Pietschmann Adam. V kategorii Gymnastická TV zvítězila Barbora Keltnerová před Hrobskou a Černou.

Výsledky v Mini žácích byly vyhlášeny po ročnících. Ročník 2009 vyhrál Chramosta z SK Hradčany Praha. Ročník 2008 Slovák (Sokol Vršovice Praha), třetí byl František Klíž z Gymnastiky Liberec. Ročník 2007 vyhrál Tomáš Meier z Gymnastiky Liberec, čtvrtý skončil Matěj Bitman z Gymnastiky Liberec. Druhý sled patřil Nejmladším žákům, kde startovalo 26 chlapců. Zvítězil Kříž (SK Hradčany Praha). Umístění Libereckých: 8. místo Adam Jäger, 14. Pavel Křelina, 18. Adam Bitman, 20. Lukáš Jeřábek, 22. Štěpán Drbohlav, 24. Ondřej Wollmann a 25. Lukáš Žitňan.

Ve třetím sledu startovali ti nejzdatnější. Mladší žáci, starší žáci, kadeti a junioři. Mladší žáky vyhrál Tomášek (SK Hradčany Praha). Liberecký Zajíček skončil na 7. místě a Mikuláš Drbohlav desátý. Starší žáky vyhrál Hynek z SK Hradčany Praha. Liberecký Tomáš Bradáč byl pátý a Adam Jančo devátý. Mezi Kadety byl nejlepší Kalný z SK Hradčany Praha. Juniory vyhrál Švehlík Jakub (Sokol Vršovice Praha).