Extraliga

Z více než stovky aktivních hráčů se letos blyští ti extraligoví. Po druhém místě v základní části čeká Shoumana, Košťála, Kalužného a Seiberta play off o mistrovský pohár.

První liga

Hned za nimi ale skvěle reprezentují libereckého lvíčka nejlepší odchovanci našeho kraje. Šesté místo drží sestava Michal Blinka, Josef Medek, Lukáš Borůvka, Petr Šilhán a Martin Pařízek. Na jejich poslední utkání sezony je můžete přijít ještě povzbudit  v neděli v 10:00 – soupeřem jim bude Sokol Hradec Králové a Kolín. Pikantní bude určitě bratrský souboj Lukáše a Jakuba Borůvků. Že jde o perfektní podívanou, se můžete přijít přesvědčit sami.

neděle 07. 04. 2019, 10:00, SKST Warmnis Liberec B - ST EUROMASTER Kolín

Kolotoč

V dalších soutěžích se liberečtí stolní tenisté budou pokoušet o postup do 2. ligy žen. Ostatní mají už „padla“. Nikdo nehlásí sestup, naopak v nejvyšší krajské soutěži – divizi – kraloval Perný, Klimenta, Klement, Pusch a Smetana!

Maraton stovek utkání od října do března se tedy chýlí ke konci. "Někdy je to doopravdy kolotoč. Organizace je náročná. Každý víkend se hrají soutěže, do toho turnaje mládeže. Někdy hraje naráz i stovka hráčů z SKST Liberec, když počítáme i děti. Hala je absolutně vytížená jak v týdnu, tak o víkendech. Zatím se nám to daří skloubit a to nám dělá radost," těší Martina Protivu.