Hala liberecké Dukly bude v tomto ročníku prvně patřit florbalistům. Ve volejbalovém chrámu Dukly hostuje od 20 hodin tým FbŠ Bohemians. V minulém ročníku slavili domácí nad tímto soupeřem dvě výhry 6:5 po prodloužení.

Liberec se oklepal z úvodních dvou nepovedených utkání a nastartoval čtyřzápasovou bodovací šňůru. Jeden bod získal v zápase s Tatranem v Home Credit aréně, kdy se po dobrém výkonu nakonec musel spokojit s prohrou 5:6 po prodloužení. Další bod pak získal v utkání se Spartou. Zápas dospěl až k nájezdům, kde byl pražský tým.

V televizním mači se Libereckým povedlo odvézt si dva body z České Lípy, kde výhru po prodloužení vystřelil Lukáš Veselý. V severském derby v Ústí nad Labem se Liberci konečně povedlo získat plný počet bodů. Vítězství se ale nerodilo lehce, když po první třetině prohrával o čtyři góly. Ale skvělý obrat znamenal tři body za výhru 10:8.

Lídrem Liberce v kanadském bodování je jednoznačně Lukáš Veselý. S velkou formou potýkající se obránce nasbíral v šesti utkáních třináct kanadských bodů, když osmkrát gól vstřelil a pětkrát na něj nahrál. "Ať už budeme bodovat nebo nebudeme, tak hlavně proti Bohemians chceme předvést odvážný bojovný výkon a zase se o kousek posunout ve věcech, o kterých víme, že nás trápí," uvedl Veselý.

Dalším stavebním kamenem libereckého útoku je nejzkušenější hráč Petr Salát, který má na kontě o jeden kanadský bod méně. Deseti body se blýskl Radek Valeš, po šesti bodech si připsali Prokop Ferdan a Tomáš Marek.